www.upetra.cz
ukaž polohu na mapěDovolená v Jeseníkách po celý rok
NAŠE MOTTO: DOMÁCÍ KUCHYNĚ, KLID A POHODA
Penzion U Petra je v provozu od roku 1993, kdy byla dokončena jeho rekonstrukce z původní stodoly a dnes nabízí stylové ubytování v Jeseníku.
Selský vzhled penzionu byl však zachován a při vstupu do restaurace Vás ohromí bohatá sbírka všeho co kdysi používali naše babičky.
Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho penzionu, který se nachází v klidném a příjemném prostředí Jeseníků, zvláště vhodné pro seniorské pobyty, rodiny s dětmi a dovolené financované fondy FKSP.
Čistý vzduch a nedotčená příroda Vás jistě inspirují k návštěvě mnoha krásných míst této oblasti, která je zároveň hojně protkána turistickými stezkami. Pro milovníky sportu je zde bohaté vyžití jak v létě, tak i v zimě.
Valdštejnské slavnosti v Jičíně 2012 | Tři dny plné oslav a událostí spojených s dobou Albrechta z Valdštejna. Celé město Jičín, zejména náměstí, park a Lodžie – ožije slavnostmi, ke kterým tradičně patří dobové kostýmy, tradiční řemesla, trhy a dobová hudba, výstavy, hry, průvod masek nebo ohňostroj. více
Kamion Show 2012 | Kamion Show opět zahajuje sezónu truckerských srazů. Již po páté se na letiště v Hoškovicích u Mnichova Hradiště sjedou vyšperkované kamiony z celé republiky. více
Labyrint duše | Surrealistická výstava plná fantazie a vyjádření emočních projevů, které ztvárnili tito umělci na svá plátna, nebo vytesali do kamene a kompozic. Na výstavě je možné shlédnout více jak 80 uměleckých děl, keré jistě zaujmou malé i velké návštěvníky. Vstupné zdarma. více
Penzion Lovecký zámeček Podčejk | Penzion Podčejk se nachází uprostřed zalesněné obory v krásném a tichém prostředí. Lovecký zámeček je vzálený necelých 6 km od dálnice Praha - Mladá Boleslav a od centra Mladé Boleslavy asi 12 km. více
Provozuje FTonline s.r.o.
© 2004-2012 Dopenzionu.cz - Penziony ČR a SR