Ubytování
Telefon: 602 474 257 


house house house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dopenzionu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dopenzionu.cz

ZVONICE HOJNÁ VODA, depandance Penzionu Lesovna Žofín

ZVONICE HOJNÁ VODA, depandance Penzionu Lesovna Žofín
Anketa PENZION ROKU 2020

Byli jste u nás spokojeni?
Ohodnoťte naše zařízení a nominujte nás v anketě PENZION ROKU 2020.
Odesláním získáte navíc možnost vyhrát zajímavé ceny. Více zde.

Základní informace

Na začátku července 2016 jsme dokončili rekonstrukci staré, původně německé školy s malým vlastním parkem a renesanční zvonicí v Hojné Vodě . Do předešlého roku objekt sloužil jako /zcela vybydlený/ penzion.

Hojná Voda / hojná ve smyslu hojivá/je bývalá malá lázeňská vesnička na úpatí tisícovek Kraví hory a Vysoké, s úžasným výhledem z Novohradkých hor až do Třeboňské pánve (ukázka v záhlaví).

Kromě dlouhodobého ubytování je připraveno krátkodobé rekreační ubytování s možností snídaní či polopenzí přímo na Zvonici.V apartmánech jsou i minikuchyňky / nejbližší market 3 km/ , které však slouží spíš jako pomoc pro rodiny s malými dětmi, v žádném případě nejsou určeny k vaření. Naproti Zvonici je na Hojné Vodě restaurace /Hotel Hojná Voda/. Samozřejmě je možnost i výhodného stravování v restauraci na našem penzionu Lesovna Žofín 8 km odtud /možno spojit s cyklovýlety apod./. K dispozici budou pro hojnovodské hosty doprovodné služby na Penzionu Lesovna Žofín: možnost chytání pstruhů v našich vodách /i pro amatéry/ s možností jejich konzumace, sauna , vířivka, malý konferenční sál,udržované travnaté plochy pro sportovní aktivity apod. , koupání či bruslení /dle ročního období/ na našem rybníku na Žofíně...V letních měsících se dá také koupat ve dvou malých horských jezerech mezi Žofínem a Hojnou Vodou /Mlýnský rybník a Zlatá Ktiš/.

Stravování

Snídaně či polopenze přímo na Zvonici nebo celodenní stravování na Lesovně Žofín

Služby

Snídaně či polopenze přímo na místě, úschovna kol,míčové hry, ohniště,gril, kulečník a ping pong/letní terasa/ , možnost využití služeb penzionu Lesovna Žofín /sauna,vířivka, malý konferenční sál,chytání pstruhů /případně jejich grilování/ na vlastním rybníce...

Karel Šrefl

„Zvonice je nově zrekonstruovanou depandancí penzionu Lesovna Žofín , vhodná pro skupiny i jednotlivce, vše na www.zvonicehojnavoda.cz”

Awards

Načítání...
Načítání...

Přečtěte si hodnocení penzionu ZVONICE HOJNÁ VODA, depandance Penzionu Lesovna Žofín , který hodnotilo 71 uživatelů. Ceny najdete v ceníku penzionu ZVONICE HOJNÁ VODA, depandance Penzionu Lesovna Žofín. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí ZVONICE HOJNÁ VODA, depandance Penzionu Lesovna Žofín.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist