Ubytování
Telefon: 602 474 257 


house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dopenzionu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dopenzionu.cz

ZVONICE HOJNÁ VODA, depandance Penzionu Lesovna Žofín

Anketa PENZION ROKU 2023

Byli jste u nás spokojeni?
Ohodnoťte naše zařízení a nominujte nás v anketě PENZION ROKU 2023.
Odesláním získáte navíc možnost vyhrát zajímavé ceny. Více zde.

Základní informace

Na začátku července 2016 jsme dokončili rekonstrukci staré, původně německé školy s malým vlastním parkem a renesanční zvonicí v Hojné Vodě . Do předešlého roku objekt sloužil jako /zcela vybydlený/ penzion.

Hojná Voda / hojná ve smyslu hojivá/je bývalá malá lázeňská vesnička na úpatí tisícovek Kraví hory a Vysoké, s úžasným výhledem z Novohradkých hor až do Třeboňské pánve (ukázka v záhlaví).

Kromě dlouhodobého ubytování je připraveno krátkodobé rekreační ubytování s možností snídaní či polopenzí přímo na Zvonici.V apartmánech jsou i minikuchyňky / nejbližší market 3 km/ , které však slouží spíš jako pomoc pro rodiny s malými dětmi, v žádném případě nejsou určeny k vaření. Naproti Zvonici je na Hojné Vodě restaurace /Hotel Hojná Voda/. Samozřejmě je možnost i výhodného stravování v restauraci na našem penzionu Lesovna Žofín 8 km odtud /možno spojit s cyklovýlety apod./. K dispozici budou pro hojnovodské hosty doprovodné služby na Penzionu Lesovna Žofín: možnost chytání pstruhů v našich vodách /i pro amatéry/ s možností jejich konzumace, sauna , vířivka, malý konferenční sál,udržované travnaté plochy pro sportovní aktivity apod. , koupání či bruslení /dle ročního období/ na našem rybníku na Žofíně...V letních měsících se dá také koupat ve dvou malých horských jezerech mezi Žofínem a Hojnou Vodou /Mlýnský rybník a Zlatá Ktiš/.

Vybavení zařízení

Areál je přístupný pouze pro ubytované , jeho součástí je i zahrada s ohništěm a grilem, letní terasa s profi výčepem a malou hospůdkou /také jen pro ubytované/, společenská místnost, úschovna kol, ping pong, kulečník, renesanční vyhlídková věž, parkoviště

Pokoje

Možnost ubytování je ve dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových pokojích a rodinném apartmá ,dle počtu nocí ,počtu pokojů a ročního období lze dohodnout individuální ceny.

Dvoulůžkový pokoj: malý 780,- Kč , větší 990,-Kč za pokoj a noc
Třílůžkový: 990,- Kč za pokoj a noc
Čtyřlůžkový: 1.180,- Kč za pokoj a noc
Rodinné apartmá s minikuchyňkou: tj.pokoje 6 a 7 / 7 lůžek,2 koupelny s WC/za 2.200,- Kč za apartmá a noc
Pokoje se společnou předsíní a mini kuchyňkou: 1,2 a 3,4/5 lůžek,2 koupelny s WC/ za 1.550,- Kč celkem vždy za oba pokoje a noc
Možnost skupinových i individuálních slev

Služby

Snídaně či polopenze přímo na místě, úschovna kol,míčové hry, ohniště,gril, kulečník a ping pong/letní terasa/ , možnost využití služeb penzionu Lesovna Žofín /sauna,vířivka, malý konferenční sál,chytání pstruhů /případně jejich grilování/ na vlastním rybníce...

Stravování

Snídaně či polopenze přímo na Zvonici nebo celodenní stravování na Lesovně Žofín

Aktivity

Nekonečně cyklistických a turistických tras nedotčenou krajinou Novohradských hor s možností propojení výletů do sousedního Rakouska, koupání v přírodních jezerech /Mlýnský rybník 2 km,Zlatá Ktiš 8 km/, nová letní plovárna v Horní Stropnici /3 km/, termální koupaliště Gmünd /40 min.autem/, běžkařské tratě Hojná Voda a Pohoří, lyžařská střediska Harmanschlag a Karlstift /30 min.autem/ , sportovní hala Horní Stropnice /3 km/...

Doplňující informace

Objekt je absolutně vhodný /nejen/ pro celé skupiny do 35 osob , je přístupný pouze pro ubytované !!!
Domácím mazlíkům vstup povolen , větším zvířatům /koně apod./ jen po dohodě!

Karel Šrefl

„Zvonice je nově zrekonstruovanou depandancí penzionu Lesovna Žofín , vhodná pro skupiny i jednotlivce, vše na www.zvonicehojnavoda.cz”

Awards

Načítání...
Načítání...

Podívejte se na hodnocení penzionu ZVONICE HOJNÁ VODA, depandance Penzionu Lesovna Žofín a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu ZVONICE HOJNÁ VODA, depandance Penzionu Lesovna Žofín. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí ZVONICE HOJNÁ VODA, depandance Penzionu Lesovna Žofín.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist