Penzion Barunka

330 Kč
Referenční cena

Zlíč 46,
ČESKÁ SKALICE 552 03 | Mapa

Základní informace

Nabízíme vám ubytování v příjemném rodinném prostředí, kde budete mít Babiččino údolí na dosah ruky.
Penzion Barunka Náchod je uzpůsoben pro pobyt rodin s dětmi (dětské hřiště na letní terase). Taktéž vám náš penzion poskytne i ubytování pro vaše zvířecí miláčky. Samozřejmostí je i možnost úschovy kol a zdarma parkoviště přímo u penzionu. Penzion Barunka Náchod je vám k dispozici celoročně s příjemným personálem a nabízí vám ubytování v příjemném prostředí, kde se okolo vás rozprostírá Babiččino údolí - ideální místo pro vaši dovolenou.

Vybavení zařízení

Penzion Barunka Náchod je právem nazýván branou, za kterou se rozprostírá Babiččino údolí. Díky tomu si můžete užít malebnou přírodu, kterou je penzion přímo obklopen. Díky četnosti přírodních i architektonických pamětihodností, které jsou v okolí, tak náš penzion Barunka Náchod skýtá ideální možnost pro výlety, stejně jako sportovní a kulturní vyžití. Tipy na výlet čtěte níže. Babiččino údolí a ubytování je skvělá kombinace. Penzion Barunka Náchod svým návštěvníkům nabízí ubytování v příjemném rodinném prostředí. Penzion Barunka Náchod vás zve také na tradiční českou kuchyni do své restaurace.

Stravování

Restaurace Barunka svým návštěvníkům nabízí příjemné prostory restaurace. V létě si můžete díky letní zahrádce vychutnat Babiččino údolí v okolí restaurace Barunka. Kuchaři naší restaurace vám s chutí připraví pokrmy tradiční české kuchyně – restaurace Barunka nabízí široký výběr z hotových i minutkových jídel, které vám určitě zachutnají. Velký sál restaurace je ideální pro konání společenských akcí, jako např. svateb či školních srazů.

Aktivity

V okolí je možnost velkého sportovního a kulturního vyžití. Pokud máme zmínit alespoň nějaké tipy na výlet, nelze nejmenovat přehradu Rozkoš, zámek Ratibořice, Kuks či ZOO Dvůr Králové nad Labem. Kromě toho můžeme jako další tipy na výlet doporučit i pěší či cykloturistiku.

Vybavení

Vybavení objektu

Sprchy, Přednášková místnost, Internet, Restaurace, Recepce, Parkoviště, Domácí mazlíčci povoleni

Počet pokojů: 5
Skladba pokojů: 2 - 5 lůžkové
Celkový počet lůžek: 15
Kapacita přednáškové místnosti: 70

Kategorizace

Dovolená s dětmi, Aktivní dovolená, Vhodný pro cyklisty, Levné ubytování

K ubytování

Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 10:00

Vybavení pokoje

WC, Sprcha, Televize, Internet na pokoji, Satelit / kabel. TV, Koupelna

Stravování

Snídaně, Obědy, Večeře

a 25 a 25 a 5 a 5 a 6 a 6 a 7 a 7 a 8 a 8 a 9 a 9

_fac_pricelist_Penzion Barunka

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Penzion Barunka
Zlíč 46
552 03 Česká Skalice

Poloha: GPS: N50°24'34", E16°3'36"
Web: www.penzionbarunka.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Královéhradecký kraj
Rekreační oblasti: Kladské pomezí, Náchodsko

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení penzionu Penzion Barunka a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu Penzion Barunka. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu Penzion Barunka.

Doporučujeme navštívit

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist