Největší evropská Výstava stanů a vybavení do přírody 2018 začíná už 1. června

Největší evropská Výstava stanů a vybavení do přírody 2018 začíná už 1. června

V pražských Letňanech i letos vyroste unikátní outdoorové město, kde vás vybaví na výlety po České republice i na cestování po světě. Především se ale dozvíte spoustu zajímavých novinek ze světa outdooru. Dvacátý první ročník největší evropské Výstavy stanů a vybavení do přírody se koná od 1. června do 19. srpna 2018.

Na ploše neuvěřitelných 10 000 m² v areálu PVA EXPO Praha Letňany se letos představí to nejlepší ze světového i domácího outdooru. Prezentováno bude více než 220 značek,  vidět můžete největší stanové městečko se 320 postavenými modely všech typů a velikostí i oblíbené spacákové ležení, kde lze vyzkoušet stovky spacáků a karimatek. Sečteno, podtrženo v Letňanech najdete největší výběr turistického zboží nejen u nás ale v rámci kontinentální Evropy. Pořídíte tu stany, spacáky, karimatky a kempinkový nábytek, ale i batohy, oblečení, obuv a další turistické vybavení jako jsou vařiče, nádobí, grily, nafukovací čluny, baterky, čelovky, nože a další outdoorové vychytávky.

V normální prodejně si stan nepostavíte a do spacáku nezalezete, tady si ho vyzkoušíte na vlastní kůži

Návštěvníky kromě zajímavých cen nejvíc láká to, že si mohou všechno zkusit na vlastní kůži. V normální prodejně si stan nepostavíte a ve spacáku si nepoležíte, přitom je to pro nákup a následné spokojené užívání naprosto zásadní. U nás k tomu zákazníky přímo vyzýváme. Tady je totiž prostoru i času dostatek, stejně jako proškoleného personálů, který je vám vždy k ruce“ upozorňuje na stěžejní důvod, proč na výstavu zamířit, její vedoucí Vít Hruška ze společnosti 4camping, která Výstavu pořádá.

Ze zkušeností z minulých let lidé nejvíce oceňují právě možnost si vše ošahat, prohlédnout a vyzkoušet. Zejména to platí o unikátním spacákovém ležení, kde se procházíte mezi stovkami vybalených spacáků a karimatek, a všechny si můžete vyzkoušet. Stejný úspěch slaví i více než tři stovky postavených stanů, rodinných, turistických i expedičních. Kromě stanů a spacáků zde ovšem najdete vše pro kempování, turistiku, sport a volný čas. „Letos jsme ještě více rozšířili a zatraktivnili nabídku obuvi, turistického oblečení a batohů. Jejich nabídka bude vůbec největší v Česku. Navíc zde vedle sebe uvidíte značky, které nikde jinde na jednom místě nejsou,“ upřesňuje Jaroslav Skalka, jednatel firmy 4camping.

Výstava stanů je inspirace i zábava

Na návštěvníky Výstavy stanů a vybavení do přírody čeká také spousta zábavy. V rámci doprovodného programu se můžete těšit na promítání cestovatelských filmů, sérii cestovatelských přednášek, vyzkoušet si své dovednosti na lezecké stěně, zúčastnit se soutěže zručnosti a mnoho dalšího. Pokud se na Výstavu chystáte i s dětmi – díky dětskému koutku a již zmíněné lezecké stěně máte jistotu, že se během vašeho nakupování nebudou nudit a vy  vyberete v poklidu.

Praktické informace:

Místo konání: Výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech

Otevírací doba: pondělí – pátek: 15:00 – 20:00 hod., víkendy a svátky: 10:00 – 20:00 hod.

Další informace: www.vystavastanu.cz

Vstup a parkování zdarma!

Tip: Ti, kdo to mají do Prahy daleko, můžou stejné zboží pořídit také na www.4camping.cz

Vybavení do přírody


Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Zobrazit kompletní nabídku

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist