Mlýn U Kročilů - Hodnocení

Základní informace

Načítám...

Ceník - Mlýn U Kročilů

Načítám...

Fotogalerie

Načítám...

100% Hodnocení 1
Celkem hodnocení 1
Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Poměr cena hodnota

Zde máte možnost vyjádřit své hodnocení a váš názor na zařízení které jste navštívili. Hodnocení je známkováno obráceně, tedy ČÍM VYŠŠÍ POČET HVĚZDIČEK, TÍM JE ZAŘÍZENÍ LÉPE HODNOCENÉ.

Kliknutím na ikonu přidělíte hodnocení k jednotlivým vlastnostem. Hlasujte způsobem jak jste zvyklí z internetu, tedy 5 hvězdiček značí maximální spokojenost a 1 hvězdička naprostou frustraci.

Vaše hodnocení zařízení Mlýn U Kročilů


Storno

Hodnocení návštěvníků

Antonie U.

Větší skupina
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 10.2. - 11.2.2018

Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Poměr cena hodnota

Velká dvounarozeninová párty 24 hod.celonoční , neměla jedinou chybičku!!! Přátelé až z Písku, rodina i ze Slovenska - všichni pěli chválu. Příjemné jednání a vstřícnost patří k tomuto podnikání a je to tam na 100%. Velké díky a víme,že i příště jen v Malé Štáhli ,,Na Mlýně u Kročilů. Děkujeme za všechny hosty Tonička

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Načítám...

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení penzionu Mlýn U Kročilů, který hodnotil 1 uživatel. Ceny najdete v ceníku penzionu Mlýn U Kročilů. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu Mlýn U Kročilů.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist