Krušnohorský Dvůr - Hodnocení

Velmi dobré 8.0 / 10

podle 1 recenze (celkem 1)  

375 Kč 625 Kč Sleva platí pouze při rezervaci
přes rezervační formulář.

Základní informace

Načítám...

Ceník - Krušnohorský Dvůr

Načítám...

Fotogalerie

Načítám...

80% Hodnocení 1
Celkem hodnocení 1
Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Poměr cena hodnota

Zde máte možnost vyjádřit své hodnocení a váš názor na zařízení které jste navštívili. Hodnocení je známkováno obráceně, tedy ČÍM VYŠŠÍ POČET HVĚZDIČEK, TÍM JE ZAŘÍZENÍ LÉPE HODNOCENÉ.

Kliknutím na ikonu přidělíte hodnocení k jednotlivým vlastnostem. Hlasujte způsobem jak jste zvyklí z internetu, tedy 5 hvězdiček značí maximální spokojenost a 1 hvězdička naprostou frustraci.

Vaše hodnocení zařízení Krušnohorský Dvůr


Storno

Hodnocení návštěvníků

Bosinka

Rodina s malými dětmi
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 4.7. - 7.7.2017

Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Poměr cena hodnota

Hotel je na vynikající úrovni. Drobné nedostatky však trochu snižují celkový dojem. Během našeho pobytu se večer celkem brzy končilo. Přijeli jsme po osmé hodině a už nebylo možné dostat kávu. Jiný den měl zase přijít opravář. Kvúli svatbě, která se tam měla kont v den našeho odjezdu, jsme pak zase měli snídani na baru.
Pokoje jsou pěkné, obzvlášť koupelna vypadala velmi luxusně. Nicméně umyvadlo nešlo zašpuntovat, ve sprše byl upadený knoflík (nebo jak to nazvat), kterým se přepíná přívod vody do horní nebo spodní sprchy. Povolená skleněná polička pod zrcadlem byla natolik šikmo, že některé věci měly tendenci sjíždět. V pokoji byly tři ovladače. Dva byly k jiným zařízením, než která byla v pokoji, jedno patřilo k DVD. Televizi jsme tak museli chodit přepínat ručně.
VZhledem k tomu, že jsme byli v hotelu jen krátce, nechali jsme to plavat, ale jak jsem psala výše, u hotelu na takové úrovni, bychom to nečekali. Nicméně hotel určitě doporučuji. Jídlo bylo moc dobré, obsluha velmi příjemná a prostředí nádherné.

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Načítám...

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení penzionu Krušnohorský Dvůr, který hodnotil 1 uživatel. Ceny najdete v ceníku penzionu Krušnohorský Dvůr. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu Krušnohorský Dvůr.

Doporučujeme navštívit

Vynikající 9.6 / 10
Úžasné 10.0 / 10
2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist