Penzion Eduard - Hodnocení

Základní informace

Načítám...

Ceník - Penzion Eduard

Načítám...

Fotogalerie

Načítám...

Zde máte možnost vyjádřit své hodnocení a váš názor na zařízení které jste navštívili. Hodnocení je známkováno obráceně, tedy ČÍM VYŠŠÍ POČET HVĚZDIČEK, TÍM JE ZAŘÍZENÍ LÉPE HODNOCENÉ.

Kliknutím na ikonu přidělíte hodnocení k jednotlivým vlastnostem. Hlasujte způsobem jak jste zvyklí z internetu, tedy 5 hvězdiček značí maximální spokojenost a 1 hvězdička naprostou frustraci.

Vaše hodnocení zařízení Penzion Eduard


Storno

Hodnocení návštěvníků

Následující příspěvky jsou starší 16 měsíců, a tudíž nemusí odpovídat současnosti.
Škubal J.

Starší pár
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 4.7. - 7.7.2016

Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Stravování
Poměr cena hodnota

Františkovy lázně navštěvujeme rádi,většinou jsme byli ubytováni v některém z lázeňských domů,ale tento rok jsme se ubytovali v penzionu Eduard a byli jsme příjemně překvapeni,už před příjezdem jsme telefonicky s majitelem domlouvali podrobnosti,byl vstřícný a je vidět,že o penzion se velmi dobře stará - čisto naprosto všude,pokoje velmi dobře vybavené,obsluhující personál nám vycházel vstříc - manželka má bezlepkovou dietu,ani to nebyl pro kuchyň problém,venkovní posezení,parkování,bohatá snídaně v ceně - pobyt v tomto penzionu,byl velmi příjemný a určitě se sem budeme rádi vracet.

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Načítám...

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení penzionu Penzion Eduard a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu Penzion Eduard. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu Penzion Eduard.

Doporučujeme navštívit

Vynikající 9.4 / 10
Velmi dobré 8.0 / 10
2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist