Penzion Babička - Hodnocení

Chvályhodné 5.5 / 10

podle 2 recenzí (celkem 5)  

320 Kč
Referenční cena

Trojanovice č.p.177,
FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM 744 01 | Mapa

Základní informace

Načítám...

Ceník - Penzion Babička

Načítám...

Fotogalerie

Načítám...

55% Hodnocení 2
Celkem hodnocení 5
Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Poměr cena hodnota

Zde máte možnost vyjádřit své hodnocení a váš názor na zařízení které jste navštívili. Hodnocení je známkováno obráceně, tedy ČÍM VYŠŠÍ POČET HVĚZDIČEK, TÍM JE ZAŘÍZENÍ LÉPE HODNOCENÉ.

Kliknutím na ikonu přidělíte hodnocení k jednotlivým vlastnostem. Hlasujte způsobem jak jste zvyklí z internetu, tedy 5 hvězdiček značí maximální spokojenost a 1 hvězdička naprostou frustraci.

Vaše hodnocení zařízení Penzion Babička


Storno

Hodnocení návštěvníků

Daniela Š.

Rodina s malými dětmi
Jiný
Vloženo:
Datum pobytu: 24.8. - 24.8.2018

Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Poměr cena hodnota

Nejhorší zážitek, jaký jsme při cestování měli. Z fotek jsme věděli, že zařízení není nejnovější, s tím jsme počítali. Při vybalování jsme však zjistili, že vana je silně znečištěná vrstvou špíny. Zavolali jsme kolegyni majitelky, která nás ubytovávala a slušně ji požádali o vyřešení problému. Omluvila se a přislíbila nápravu. Vzápětí však volala majitelka, paní Himlarová, a řekla nám, že pokud nejsme spokojeni s jejím úklidem, máme si hledat jiné ubytování. Totéž zopakovala poté, co přijela na místo a řekla, ať si rovnou balíme věci, přestože byl již večer a my jsme s sebou měli dvě děti. Pak teprve se šla podívat na vanu. Nejprve tvrdila, že je vana stará a nejde umýt. Ukázali jsme jí rýhu, která v nánosu zůstala po přejetí prstem a šedé žmolky, které se tak vytvořily. Tvrdila, že jde o zbytek prášku. Když jsme jí ukázali nános lepkavé špíny na nádržce WC, řekla, že tam manžel právě něco spravoval. Bylo zjevné, že obojí je lež, šlo zřetelně o dlouhodobější nečistoty. Při věcné konfrontaci na nás zvyšovala hlas a když jsme se proti takovému jednání ohradili, řekla, ať pochopíme, že ona už toho dnes má dost, že už nemůže. To ještě několikrát dramaticky zopakovala směrem ke své kolegyni, ale tak, abychom to slyšeli. Přijeli jsme do Trojanovic odpočívat, ne chápat problémy majitelky penzionu. Každý může občas něco přehlédnout, ale vyhazovat hosty pokud vznesou oprávněnou námitku, to je příliš. Naštěstí jsme si odchodem z penzionu Babička polepšili. V Dolní Bečvě jsme ještě téhož večera našli za stejnou cenu příjemný, moderní, čistý penzion, kde k nám byli milí.

Kateřina M.

Mladý pár
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 26.4. - 29.4.2018

Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Poměr cena hodnota

Pobyt v penziónu Babička se nám s přítelem moc líbil.A rádi bychom se sem vrátili znovu.Paní majitelka byla velice ochotná a milá.Velice příjemný pobyt vřele doporučujeme.

Následující příspěvky jsou starší 16 měsíců, a tudíž nemusí odpovídat současnosti.
romana r.

Vloženo:
Datum pobytu: 19.6. - 26.6.2010

Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Poměr cena hodnota

užasný púenzion a super majitelka

Hošková H.

Vloženo:
Datum pobytu: 2.8. - 7.8.2010

Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Poměr cena hodnota

Děkuji tímto majitelům za krásnou dovolenou. Nemám bohužel internet, využím PC majitele. Děkuji za pochopení. Hošková

Magda L.

Vloženo:
Datum pobytu: 17.7. - 24.7.2010

Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Poměr cena hodnota

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Načítám...

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení penzionu Penzion Babička, který hodnotili 2 uživatelé. Ceny najdete v ceníku penzionu Penzion Babička. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu Penzion Babička.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist