Pivovarský penzion

Základní informace

V našem penzionu nabízíme ubytování 10 minut od Prahy (metro Zličín) za super cenu. Na svoje si zde přijdou i milovníci dobrého piva. V objektu se totiž nachází i první restaurační minipivovárek.

Vybavení zařízení

V objektu je zdarma k dispozici internet prostřednictvím sítě wi-fi. Naši hosté mohou po domluvě využít konferenční místnost přímo v objektu, kde je možné pořádat různá školení a podobně. Parkovat lze na oploceném, kamerami monitorovaném parkovišti přímo za objektem.Tělesně postižení mohou využít náš bezbariérový pokoj. Ve stejném objektu najdete restauraci a pivovarskou krčmu, kde se můžete dobře najíst a ochutnat pivo z našeho minipivovaru.

Pokoje

K dispozici máme 14 pokojů, z toho 1 jednolůžkový, 5 dvoulůžkových, 1 třílůžkový a 7 čtyřlůžkových. Čtyřlůžkové pokoje jsou vždy rozděleny na dvojlůžkové se společnou koupelnou. Všechny pokoje jsou vybaveny novou koupelnou se sprchovým koutem a velkým zrcadlem se zásuvkou. Na každém pokoji najdete několik elektrických zásuvek, skříně s dostatkem prostoru pro vaše věci, lampičku a nočním stolkem, stůl a židle.

Služby

Pro naše hosty nabízíme Wi-fi zdarma po celém objektu, parkování na oploceném parkovišti za objektem, snídaně přímo v penzionu a možnosti využití konferenční místnosti přímo v penzionu.

Stravování

Snídaně podáváme každé ráno přímo v penzionu Na obědy a večeře lze využít pivovarskou restauraci nebo krčmu ve stejném objektu.

Aktivity

V obci jsou dva rybníky – Bašta s písečnou pláží, s možností koupání a Strahovský. Další, vzdálenější rybník po proudu je Břevský, místo oblíbené na výlety. Vzdálenějším cílem (18 km) je hrad Karlštejn, 20 km vzdálený je turisty též oblíbený hrad Okoř. Milovníkům nevšedních zážitků můžeme doporučit paintball v bývalých kasárnách Hájek, vzdálených asi 3 km.

Vybavení

Vybavení objektu

Společenská místnost, Sprchy, Přednášková místnost, Internet, Restaurace, Recepce, Bezbariérový přístup, Parkoviště

Vybavení pokoje

WC, Sprcha, Televize, Internet na pokoji, Koupelna

Stravování

Snídaně

_fac_pricelist_Pivovarský penzion

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Pivovarský penzion
Hlavní 628
253 01 Hostivice

Poloha: GPS: N50°3'45", E14°14'1"
Web: www.penzionchyne.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Středočeský kraj
Rekreační oblast: Střední Čechy - západ

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení penzionu Pivovarský penzion a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu Pivovarský penzion. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu Pivovarský penzion.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist