Pivovarský penzion

Základní informace

V našem penzionu nabízíme ubytování 10 minut od Prahy (metro Zličín) za super cenu. Na svoje si zde přijdou i milovníci dobrého piva. V objektu se totiž nachází i první restaurační minipivovárek.

Vybavení zařízení

V objektu je zdarma k dispozici internet prostřednictvím sítě wi-fi. Naši hosté mohou po domluvě využít konferenční místnost přímo v objektu, kde je možné pořádat různá školení a podobně. Parkovat lze na oploceném, kamerami monitorovaném parkovišti přímo za objektem.Tělesně postižení mohou využít náš bezbariérový pokoj. Ve stejném objektu najdete restauraci a pivovarskou krčmu, kde se můžete dobře najíst a ochutnat pivo z našeho minipivovaru.

Pokoje

K dispozici máme 14 pokojů, z toho 1 jednolůžkový, 5 dvoulůžkových, 1 třílůžkový a 7 čtyřlůžkových. Čtyřlůžkové pokoje jsou vždy rozděleny na dvojlůžkové se společnou koupelnou. Všechny pokoje jsou vybaveny novou koupelnou se sprchovým koutem a velkým zrcadlem se zásuvkou. Na každém pokoji najdete několik elektrických zásuvek, skříně s dostatkem prostoru pro vaše věci, lampičku a nočním stolkem, stůl a židle.

Služby

Pro naše hosty nabízíme Wi-fi zdarma po celém objektu, parkování na oploceném parkovišti za objektem, snídaně přímo v penzionu a možnosti využití konferenční místnosti přímo v penzionu.

Stravování

Snídaně podáváme každé ráno přímo v penzionu Na obědy a večeře lze využít pivovarskou restauraci nebo krčmu ve stejném objektu.

Aktivity

V obci jsou dva rybníky – Bašta s písečnou pláží, s možností koupání a Strahovský. Další, vzdálenější rybník po proudu je Břevský, místo oblíbené na výlety. Vzdálenějším cílem (18 km) je hrad Karlštejn, 20 km vzdálený je turisty též oblíbený hrad Okoř. Milovníkům nevšedních zážitků můžeme doporučit paintball v bývalých kasárnách Hájek, vzdálených asi 3 km.

Vybavení

Vybavení objektu

Společenská místnost, Sprchy, Přednášková místnost, Internet, Restaurace, Recepce, Bezbariérový přístup, Parkoviště

Vybavení pokoje

WC, Sprcha, Televize, Internet na pokoji, Koupelna

Stravování

Snídaně

Aktivity a akce v okolí

20.9.2018
Festival Alternativa 2018 v Praze

Kaštan - scéna Unijazzu | Centre 27. října v Collbence 1704, další tři pak první listopadový víkend 1.–3.11. v MeetFactory. Dramaturgie opět pokrývá avantgardní žánry od soudobé vážné hudby až po noise, do Prahy se mimo jiné vrátí výrazná zástupkyně současné americké experimentální scény Pharmakon. Akce probíhá: 27. 10. 2018 - 3. 11. 2018

20.9.2018
Pražské cyklozvonění 2018

Cyklozvonění | Ukažte všem, že jezdit po Praze na kole je nejen bezpečné, ale i příjemné. Přijďte si užít zářijovou neděli na rodinném festivalu pod hlavičkou Pražského cyklozvonění. V neděli 17. září čekají na všechny připravené cyklotrasy vedoucí z různých míst po celé Praze. Akce probíhá: 22. 9. 2018 - 22. 9. 2018

20.9.2018
Festival Zlatá Praha - Zlatý den Zlaté Prahy

Zlatá Praha - Česká televize | Zlatá Praha je mezinárodní festival prezentující nejlepší televizní hudební a taneční pořady a filmy všech žánrů. Prestižní mezinárodní soutěž je doplněna videotékou, workshopy, koncerty, prezentacemi televizních společností, projekcemi a setkáními s renomovanými režiséry, producenty a choreografy. Akce probíhá: 22. 9. 2018 - 22. 9. 2018

20.9.2018
Zoo slaví 87 let - Výroční slavnost založení Zoo Praha 2018

Zoologická zahrada hl. m. Prahy | Ve čtvrtek 28. 9. se v Zoo Praha uskuteční jubilejní slavnost k 87. výročí otevření zoologické zahrady. Návštěvníci se během dne mohou těšit na pestrý program v celém areálu zoo. Akce probíhá: 28. 9. 2018 - 28. 9. 2018

Ceník - Pivovarský penzion

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Pivovarský penzion
Hlavní 628
253 01 Hostivice

Poloha: GPS: N50°3'45", E14°14'1"
Web: www.penzionchyne.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Středočeský kraj
Rekreační oblast: Střední Čechy - západ

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení penzionu Pivovarský penzion a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu Pivovarský penzion. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu Pivovarský penzion.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist