Penzion Zámeček Karlov

Doporučené penziony v okolí

Celoroční ubytování pro rodiny s dětmi, turisty, školy, školky, ozdravné pobyty a firemní…

Chata Smrková se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku v obci Karlov pod Pradědem ve výšce…

Otevíráme Vám dveře do světa úchvatné a malebné přírody. Poskytneme Vám nové a…

Vybavení rodinného penzionu zahrnuje wi-fi připojení k internetu, které je dnes již…

Základní informace

Karlov pod Pradědem je místní část malebné horské obce Malá Morávka ležící v samém srdci Jeseníků a která tvoří "vstupní bránu" do nejkrásnějších míst Jeseníků.

Karlov je vyhledávaným místem lyžařů a turistů pro své ideální podmínky a polohu - vždyť v blízkém okolí naleznete bezpočet lyžařských svahů, turistických tras ale také nejznámější skvosty Jeseníků - rezervaci Bílá Opava, Velkou Kotlinu, nejvyšší vrchol pohoří Praděd a další, neméně zajímavá a významná místa.

Okolí Penzionu Zámeček je doslovným rájem pro milovníky přírody, sportu, turistiky, relaxace, ale i kultury. Karlov a okolí se může pochlubit množstvím značených tras pro pěší, cyklisty i milovníky bílé stopy. Nacházíme se přímo v centru sjezdovek. Hned za naší chatou je ski areál Myšák. Na své si přijdou i milovníci sjezdového lyžování a to všech úrovní a lyžařského umu. Neváhejte a přijďte si k nám odpočinout.

Vybavení zařízení

V Penzionu Zámeček Karlov poskytujeme útulné ubytování ve 4 - 8 lůžkových pokojích se sociálním zařízením na patře, společné sprchy v přízemí. Disponujeme celkovou kapacitou 75 lůžek. K dispozici je 13 pokojů.Objekt je vhodný pro organizované skupiny, lyžařské kurzy, školy v přírodě i rodiny s dětmi. Není problém si u nás uspořádat i rodinnou oslavu nebo firemní večírek. Na každém poschodí je posezení u televize. V celém objektu platí zákaz kouření. Možnost připojení na WIFI v celém objektu(tato služba je pro Vás zdarma).

Parkovaní a to i pro autobusy je samozřejmě bezplatné a přímo v areálu Zámečku. Ski areál Myšák je hned za naší chatou 50m i s nově postavenou sedačkoou lanovkou. Na každém patře se nachází vybavená kuchyňka, kde lze připravit či ohřát jednoduchá jídla. V sousedícím hotelu Karlov lze zajistit polopenzi, nebo jednotné menu v rozsahu dle přání.

V klubovně penzionu je Vám k dispozici pingpongový stůl. V létě jistě oceníte venkovní posezení s ohništěm.Ceník - Penzion Zámeček Karlov

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Penzion Zámeček Karlov
Karlov pod Pradědem 84
793 36 Malá Morávka

Poloha: GPS: N50°1'6", E17°17'48"
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Moravskoslezský kraj
Rekreační oblasti: Jeseníky, řeka Moravice

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení penzionu Penzion Zámeček Karlov, který hodnotil 1 uživatel. Ceny najdete v ceníku penzionu Penzion Zámeček Karlov. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu Penzion Zámeček Karlov.

Doporučujeme navštívit

Vynikající 9.7 / 10
Úžasné 9.9 / 10
2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist