Pohádková usedlost Lovětín

460 Kč
Referenční cena

Lovětín 17,
NOVÁ VČELNICE 378 42 | Mapa

Základní informace

Pohádková usedlost Lovětín nabízí ubytování v apartmánech a pokojích s plnou výbavou, tedy samozřejmě včetně vlastního sociálního zařízení, příručních kuchyní atd. Lovětín nabízí celkem 2 restaurace s barovým provozem, zoologickou zahradu, venkovní víceúčelové hřiště, houpačky, pískoviště, skluzavky, dětské koutky, dětské zahradní hry, pingpongové stoly, kulečník, hrazdy, totemy atd. Dále pro relax nabízíme vnitřní vyhřívaný bazén, vířivou vanu, dětské brouzdaliště, infra saunu a služby mani a pedikúry, masáže v místě.
Velkým lákadlem jsou naše koně... jízdy na koních, svezení na koních není problém. Kuchyně, kterou podáváme je v okolí vyhlášená a je směřována na českou klasickou kuchyň, ovšem s velkou dávkou grilování všeho s občasným podáváním čerstvých ryb, které máme ve vlastním rybníku před usedlostí...tedy i rybaření není problém. Jsme lokalita pohádkových zámků, hradů a muzeí a těch nekrásnějších výletů do okolí. Cyklo, pěší turistika, tenis, volejbal, golf, plavání, inline brusle, fotbal a jiné je zde na denním pořádku.. tak už jen přijeďte a odpočiňte si.

Vybavení zařízení

Restaurace nabízí krom komfortu i znalý personál a WIFI a je možné.
Bazén, vířivá vana, infrasauna, dětské brouzdaliště, pingpongové stoly, bar, 2 x restaurace, dětský koutek, houpačky, skluzavky, pískoviště, víceúčelové hřiště, zoologická zahrada s ochozem okolo, jízdárna, stáje, apartmány s plným vybavením, vlastní parkoviště, uzavřená dvorana, zahrady pro volný pohyb dětí, velké grily, malé grily a pohádkové překvapení pro tento rok.

Pokoje

Apartmány a pokoje mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout s mikro troubou, dvou plotýnkou, lednicí, rychlo konvicí, nádobím, potřebnou drogérií, potřebnou kosmetikou, lůžka jsou povlečena, příruční ručníky, utěrky,pytle do koše. Pokoje a apartmány jsou vystavěny do selského / dřevěného / stylu.

Služby

vnitřní vyhřívaný bazén,vířivky, infrasauny
masáže, vizážistika, manikura, pedikura
snídaně, polopenze
jízdy na koních / dle možností a zdrav stavu koní /
zahrady, dětské koutky, grily

Stravování

V Pohádkové usedlosti Lovětín nabízíme stravování. Pro ubytované hosty nabízíme pobyt se snídaní, polopenze nebo jen večeře. Provoz restaurace je vždy aktuálně na webových stránkách. V mimo sezóně jde většinou o víkendový provoz a hlavní sezóně provoz celodenní.

Aktivity

Aktivity sportovního charakteru jsou fotbal, plavání, cykloturistika, pěšíturistika, inline brusle dráha, golf, aquapark, pingpong, volejbal, lyžování, běžkaření.
co se týče kultury jsme v centru toho nejkrásnějšího jako jsou města jindřichův Hradec, Třeboň, Slavonice, Telč, Jihlava, Žirovnice, Tábor a jiné co se týče zámků v našem okolí je Červená Lhota, Landštejn a celé okolí

Doplňující informace

Po špatné zkušenosti s jednou společností z Prahy je na našem statku PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO UŽÍVÁNÍ DROG, kouření a pití vlastního alkoholu ve společných prostorách usedlosti.

Tento statek není financován žádnou dotací Evropské unie a nedostali jsme žádné příspěvky ani finanční pomoc od státu. Na vše co máme jsme bohužel museli vydělat.

Martin Tmej

majitel

„Pohádková usedlost Lovětín " u devíti andělů" je rekonstruovaná a nově vystavěná původní zemědělská usedlost - statek.

Nabízíme ubytování v apartmánech s příručními kuchyňkami a zázemím. Venkovní a společné prostory usedlosti - statku jsou plně připraveny pro příjemný pobyt všech. Nabízíme možnost užívání několika zahrad s posezením, dětským zázemím v podobě skluzavek, pískoviště, průlezek, houpaček. Pro dospělé nabízíme několik prostor pro příjemné posezení jak v restauracích tak na zahradách i v uzavřené dvoraně statku. Dále nabízíme služby vyhřívaného vnitřního bazénu, vířivé vany, infrasauny, ping pong, masáže”

Vybavení

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Bazén, Sprchy, Sportovní vyžití, Internet, Trezor, Restaurace, Bezbariérový přístup, Parkoviště, Wellness/lázně

Počet pokojů: 10
Skladba pokojů: apartmány a pokoje
Celkový počet lůžek: 55
Další: zahrady a terasy
Kapacita přednáškové místnosti: 25

Kategorizace

Dovolená s dětmi, Ubytování na venkově, Aktivní dovolená, Vhodný pro cyklisty

K ubytování

Příjezd nejdříve: 16:00
Odjezd nejpozději: 10:00
Poznámka k rezervaci ubytování: rezervace není objednávkou do doby objednání
Minimální délka pobytu: dle sezóny

Vybavení pokoje

WC, Sprcha, Kuchyňka, Internet na pokoji, Trezor, Koupelna, Lednice, Rychlovarná konvice

Sportovní zázemí

Posilovna, Tenisové hřiště, Úschovna kol, Úschovna lyží, Sauna, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis, Dětské hřiště, Petangue, Půjčovna kol, Masáže, Krytý bazén, Venkovní bazén

Stravování

Snídaně, Obědy, Večeře, Bar

Počet míst: 70

Platba

Ticket Restaurant Le Chèque Déjeuner Gastro Pass

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Další certifikace/asociace: selská restaurace
AHR - počet hvězdiček: ***

Aktivity a akce v okolí

ceny květen 2019

3.12.2018 - 31.5.2019 | Pohádková usedlost Lovětín | Nabízíme cenu pro květen 2019 390,- osoba. Dítě od 0 - 3 roky 100,- Dítě od 3 - 9 let 300,- ubytování s polopenzí dle dohody

http://www.pohadkova-usedlost-lovetin.cz

ceny červen od 1.6. - 14.6.2019

3.12.2018 - 14.6.2019 | Pohádková usedlost Lovětín | Cena pro první polovinu června 1.6. - 14.6.2019 cena ubytování 390,- osoba dítě od 0-3 let 100,- 1 večeře pro rodinu na minimálně 2 noci zdarma 1 večeře a 1 snídaně pro rodinu na minimálně 3 noci zdarma 1 noc pro rodinu zdarma při ubytování nad 5 nocí

http://www.pohadkova-usedlost-Lovetin.cz

_fac_pricelist_Pohádková usedlost Lovětín

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Pohádková usedlost Lovětín
Lovětín 17
378 42 Nová Včelnice

Poloha: GPS: N49°12'39", E15°3'13"
Web: www.pohadkova-usedlost-lovetin.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Jihočeský kraj
Rekreační oblast: Jižní Čechy

Martin Tmej

majitel

„Pohádková usedlost Lovětín " u devíti andělů" je rekonstruovaná a nově vystavěná původní zemědělská usedlost - statek.

Nabízíme ubytování v apartmánech s příručními kuchyňkami a zázemím. Venkovní a společné prostory usedlosti - statku jsou plně připraveny pro příjemný pobyt všech. Nabízíme možnost užívání několika zahrad s posezením, dětským zázemím v podobě skluzavek, pískoviště, průlezek, houpaček. Pro dospělé nabízíme několik prostor pro příjemné posezení jak v restauracích tak na zahradách i v uzavřené dvoraně statku. Dále nabízíme služby vyhřívaného vnitřního bazénu, vířivé vany, infrasauny, ping pong, masáže”

Jak se k nám dostanete

Sledujte nás na Facebooku

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení penzionu Pohádková usedlost Lovětín a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu Pohádková usedlost Lovětín. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu Pohádková usedlost Lovětín.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist