Jáňův dvůr - Kemp

Velmi dobré 8.0 / 10

podle 1 recenze (celkem 248)  

520 Kč
Referenční cena

Nový Přerov 43,
NOVÝ PŘEROV 691 81 | Mapa

Základní informace

Srdečně Vás zveme na romantický statek a ekofarmu Jáňův dvůr. Pochutnáte si na našem kozím sýru s vínem, děti si užijí mazlivých koz v zookoutku, vyjížděk na poníkovi či na koní.
Můžete u nás přenocovat v penzionu i v kempu, dobře se najíst a ochutnat i náš delikatesní domácí kozí sýr s několika druhy panenských olejů, popít lahodné lokální víno, projet se na kole, na koni...
Rozlehlé stavení s historickou tváří budiž příjemnou zastávkou pro putující cyklisty, oázou klidu pro unavené obyvatele měst a místem zážitků pro rodiny s dětmi.
Jáňův dvůr je místo na konci světa, kde Vás ráno probudí zvony kostela, mečení kozy a nebo nic, jak budete tvrdě spát po příjemném večeru - noci ve vinném sklípku.
Místo, kde raději vypnete mobil a uslyšíte ticho nebo houkání sovy z kostelní věže.
Místo, kde ještě můžete počítat hvězdy při posezení u sklípku.
Místo pro odpočinek od hektického městského života v kteroukoliv sezónní roční dobu a na jakýkoliv počet dní.

Vybavení zařízení

Umožňujeme zažít kouzlo venkova Jižní Moravy. Nabízíme ubytování v penzionu přímo v původním statku anebo v kempu v navazující zahradě. Součástí statku je také vinný sklep, hospůdka, ekofarma, Zookoutek a půjčovna kol.

Pokoje

V penzionu se nachází 5 romantických pokojíků, které jsou dvoulůžkové s manželskými postelemi a s možností přistýlky zejména pro rodiny s dětmi (podle velikosti pokoje pro 1-3 děti). Polštáře a přikrývky jsou vyrobeny z naší ovčí vlny, pod níž se spí dobře v létě i v zimě. Na každém pokoji je sprcha a WC. Dostupné je také připojení k internetu přes WIFI. Ubytovat se však můžete také v kempu, který disponuje vlastním sociálním zařízením, samoobslužnou kuchyňkou, ale také ohništěm.

Služby

Nabízíme pohoštění ve vinném sklípku. Kromě toho chováme také ovce a kozy, na které se můžete přijít nejlépe se svými dětmi podívat.

Stravování

Každý den je vám k dispozici snídaně formou švédských stolů Můžete si u nás dát oběd i večeři, která často bývá i na grilu - v létě se zaměřujeme hlavně na velmi oblíbená lehčí jídla. Nabízíme tak několik druhů ryb a různé netradiční zeleninové variace se sýrem.

Aktivity

V oblasti Jižní Moravy a tedy Pálavy a Mikulova se zachoval tradiční venkovský folklór, naleznete zde bezpočet vinných sklepů i kulturní krajiny. Navíc se zde velmi pohodlně dá jezdit na kole po nesčetných velmi dobře značených cyklostezkách.

Vybavení

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Sprchy, Internet, Restaurace, Parkoviště, Venkovní ohniště nebo grill

Počet pokojů: 5
Celkový počet lůžek: 10

Kategorizace

Dovolená s dětmi, Romantické ubytování, Ubytování na venkově, Vhodný pro cyklisty

Vybavení pokoje

WC, Sprcha, Internet na pokoji, Dětská postýlka, Koupelna

Sportovní zázemí

Dětské hřiště, Petangue, Půjčovna kol

Další vybavení: Nabízíme vyjížďky na klidných turistických koních s průvodcem mezi vinohrady s dalekými výhledy na Pálavu, Mikulov a Rakousko, i vodění dětí na menších koních či poníkovi. Na koni navštívíte také vinný sklípek na romantickém místě s výhledem na vesničku Nový Přerov a ochutnáte víno zdejších vinařů. Vytvoříme program pro rodiny s dětmi i pro rekreační pobyty různých pracovních kolektivů.

Stravování

Snídaně, Obědy, Večeře, Bar

Další: Součástí penzionu je malá snídaňová kuchyňka, společná pro všechny pokoje.Pokud si však na dovolené nechcete dělat starosti s vařením, můžete využít naší hospůdky umístěné ve dvorním křídle statku a dopředu si objednat snídaně, obědy i večeře.

grilovani grilovani kozí sýr a víno u sklepa kozí sýr a víno u sklepa snídaně venku snídaně venku
Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Ocenění

Ceník - Jáňův dvůr - Kemp

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Jáňův dvůr - Kemp
Nový Přerov 43
691 81 Nový Přerov

Poloha: GPS: N48°48'28", E16°29'39"
Web: www.januvdvur.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Jihomoravský kraj
Rekreační oblasti: Jižní Morava, Lednicko - Valtický areál a Mikulovsko, Pálava

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení penzionu Jáňův dvůr - Kemp, který hodnotil 1 uživatel. Ceny najdete v ceníku penzionu Jáňův dvůr - Kemp. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu Jáňův dvůr - Kemp.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist