Penziony Vsetín

Mapa zobrazuje nalezená zařízení na aktuální straně. Přiblížením mapy na úroveň ulic se zobrazí také ostatní zařízení.

Aktivní filtry:

  •   Vsetín
Penzion Pod Přehradou

Horní Bečva 176, 756 57 Vsetín (mapa)

Nabízíme Vám ubytování v příjemném prostředí Beskyd v jednolůžkových, dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Součástí každého pokoje je barevný televizor, WC, sprchovací kout, popřípadě vana. Snídaně probíhá formou švédských stolů, večeře je… více...

Rodinný penzion Kameňák

Lhota u Vsetína č.p.20, 755 01 Vsetín (mapa)

U Hromadů

Janová 72,, 755 01 Vsetín (mapa)

U Vychopňů

Jasenice 596, 755 01 Vsetín (mapa)

Rozmarýn restaurace a penzion

Rokytnice 24, 755 01 Vsetín (mapa)

Penzion Rozmarýn se nachází na okraji města Vsetín. Tato restaurace a penzion nabízí komfortní… více...

600 Kč Referenční cena
Penzion V Hluboké

Hluboké 740, 755 01 Vsetín (mapa)

Penzion „V Hluboké“ se nachází nad úpatím kopce Trojúhelník na jihovýchodním okraji města Vsetín.… více...

Cenové rozpětí
  • Cena od 0 do 0

Lokalita
Vybavení objektu
Kategorizace

Zaškrtněte maximálně 4 typy kategorizace.

Vybavení pokoje
Minimální kapacita zařízení
  • Minimálně 0 účastníků

Sportovní zázemí

Doporučujeme navštívit

Úžasné 10.0 / 10
Úžasné 9.9 / 10

Vybavení do přírody


Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Batoh Osprey Kestrel 38
3 249 Kč4 399 Kč
Koupit

Zobrazit kompletní nabídku

penziony ve Vsetíně

Vsetín je valašské město ležící na řece Vsetínská Bečva ve Zlínském kraji. Vsetín je považován za centrum Valašska, jemuž kdysi dali jméno pastevci koz a ovcí. Kromě kulturních památek ve měste objevíte i spousty míst určených je sportování. V létě můžete zavítat na koupaliště, zahrát si minigolf, squash, fotbal, nohejbal apod. V zimě nezapomeňte zavítat na blízké lyžařské svahy či lední stadion s bohatou historií a úspěchy vsetínského hokeje. V okolí Vsetína se nachází typická valašská příroda vhodná pro nejen pro turistiku, ale i cyklistické výlety. Hlavním turistickým tahákem je renesanční zámek, v němž sídlí Muzeum regionu Valašsko. Na vsetínském náměstí se kromě starých zachovalých staveb nachází Stará i Nová novorenesanční radnice. Rodiny s dětmi v jižní části města často navštěvují největší místní park Panská zahrada, který prošel výraznou revitalizací. V altánku se zde často pořádají hudební koncerty a další kulturní akce. Okolní kopce jsou pro svůj lesnatý ráz hojně vyhledáné nejen turisty a horolezci, ale i vyznavači dalších sportů. Po značených cyklostezkách se můžete dostat k několika skalním útvarům (Čertovy skály, Pulčín - Hradisko, Valova skála), k valašským vesnicím s typickou lidovou architekturou (Velké Karlovice, Karolinka), přírodnímu koupání nebo k naučným stezkách. Pokud si vyberete penzion ve Vsetíně, nezapomeňte navštívit nedaleký lesopark a zahradu arboretum v Semetíně nebo cyklo a in-line stezku vedoucí podél Vsetínské Bečvy, která se svou délkou 160 km vede až k pramenu Moravy.

Penziony ve Vsetíně, přehledná nabídka ubytování. Ubytování vybírejte z nabídky celkem 7 penzionů. Město Vsetín poskytuje ubytování v kategoriích: Ubytování na venkově a Wellness pobyty a nachází se v rekreačních oblastech Beskydy, Hostýnské vrchy a Zlínsko. Město Vsetín je dobrým výchozím místem pro výlety do okolí i rodinnou dovolenou.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist