Penzion Na Křižovatce

Základní informace

ocitli jste se na webových stránkách Penzionu a restaurace Na Křižovatce v Polevsku. Penzion je umístěný v překrásné a ničím nerušené přírodě podhorské obce Polevsko, zasazené v kopcovitém terénu, uprostřed luk a lesů, na úpatí Lužických hor. Hluboké lesy, čerstvý vzduch, nádherné louky, na jaře poseté lučním kvítím, v zimě zasypané sněhem, to vše nabízí příroda v Polevsku a jeho okolí. Kochat se můžete krásným výhledem na Klíč, nasednout na kolo a projet zdejší cyklostezky, či v zimě nazout běžky a vydat se upravenou stopou za tajuplnou krásou tohoto koutu naší republiky.

Naše společnost s pečlivostí, pílí, láskou a vkusem zrekonstruovala tento dříve zanedbaný hostinec na místo, kde jistě rádi doplníte zásoby a načerpáte síly do dalších dnů.

Pokoje

POKOJE S VLASTNÍM SOCIÁLNÍM ZAŘÍZENÍM, MAX. KAPACITA 54 LŮŽEK, 2, 3, 5, 6, 8, 12 LŮŽKOVÉ

Služby

UBYTOVÁNÍ V POKOJÍCH S VLASTNÍM SOCIÁLNÍM ZAŘÍZENÍM

Stravování

PLNÁ PENZE, POLOPENZE

Doplňující informace

Náš penzion nabízí ubytování v nově rekonstruovaných devíti pokojích s vlastním sociálním zařízením převážně pro ozdravné pobyty děti a mládeže, sportovní oddíly, dětské tábory, taneční skupiny atd. Maximální kapacita je 54 osob.

V jarních a letních měsících nabízíme velmi příjemné posezení na dvou terasách s možností venkovního grilování. K dispozici je také dětské hřiště s prolézačkami, tenisové kurty, vodní nádrž a venkovní párty stan.

Zajišťujeme: rauty, oslavy narozenin, společenské události, svatební hostiny na klíč, firemní večírky, catering a mnoho dalšího.

Parkování je možné přímo před budovou penzionu.
Na penzion se můžete podívat zde:
www.penzionnakrizovatce.cz

_fac_pricelist_Penzion Na Křižovatce

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Penzion Na Křižovatce
Polevsko 190
471 16 Polevsko

Poloha: GPS: N50°47'13", E14°32'17"
Web: www.penzionnakrizovatce.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Liberecký kraj
Rekreační oblasti: České středohoří, Děčínsko a Lužické hory, Lužické hory

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení penzionu Penzion Na Křižovatce a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu Penzion Na Křižovatce. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu Penzion Na Křižovatce.

Doporučujeme navštívit

Vynikající 9.7 / 10
Úžasné 9.8 / 10
Úžasné 10.0 / 10
2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist