ALT Pension

Základní informace

Rodinný pension Alt v klidné zóně na okraji Prahy, nabízí příjemné ubytování pro rodiny s dětmi, páry i firemní klientelu. Stojí v místě, o kterém jsou zmínky již ve 13. stolení v obecní kronice. Původní stavení – stodola je jedno nejstarších v Hájku a je majetkem rodiny více než 100 let. Z této doby si dnešní penzion zachoval jedinečnou atmosféru a originální vzhled. Další velkou předností pensionu Alt je jeho krásná zahrada se vzrostlými stromy, která tvoří dokonalou kulisu pro pořádání svateb a rodinných oslav.

Stravování

Nabízíme vynikající kulinářské zážitky v naší restauraci,která je otevřena pro ubytované i veřejnost.Naší prioritou je maximální využití čerstvých surovin. Točíme Plzeň 12, z vín nabízíme kompletní portfolio vinařství Mádl Velké Bílovice, následně pak zajímavá vína z Itálie,Francie, Německa či Nového Zélandu od distributorské firmy Lazorka. Pro případné rodinné či jiné slavnostní příležitosti jsme schopni Vám nabídnout i jiné varianty jídel včetně velkého grilu (selátko,vepř.kýty či krůta). Je možné si dopřát posezení venku v prostorách zahrady a znásobit tak zážitek z návštěvy u nás.

Aktivity

Bohaté možnosti mohou také využít i návštěvníci, kteří dávají přednost aktivně strávenému volnému času. Využít můžete tenisové nebo squashové kurty, golfové hříště, turistické pěší trasy či cyklostezky. Přímo v sousedství penzionu se nachází dětské hříště, hřiště na street ball, volejbal a nohejbal.

Vybavení

Platba

American Express MasterCard Maestro Visa Visa Electron Diners Club

Ocenění

_fac_pricelist_ALT Pension

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

ALT Pension
Pod Markétou 155
104 00 Praha

Poloha: GPS: N50°2'57", E14°37'40"
Web: www.alt-pension.cz/
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Praha

Jak se k nám dostanete

Sledujte nás na Facebooku

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení penzionu ALT Pension a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu ALT Pension. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu ALT Pension.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist