Penzion Sebastopol

400 Kč
Referenční cena

Balbínova 57,
PŘÍBRAM 261 01 | Mapa

Základní informace

Sháníte příjemné a pohodlné ubytování v Příbrami? Potřebujete prostory pro pořádání soukromé akce, jako je svatba, oslava či firemní večeře? Penzion Sebastopol v Příbrami, je připraven vyjít Vám ve všem vstříc.

Vybavení zařízení

Přímo v prostorách penzionu naleznete také Bar Hollywood. Otevřen je pouze na akce ,divadelní představení a koncerty.. V nabídce jsou míchané nápoje, pizza, saláty atd. Nabízíme možnost pronájmu prostor baru pro uzavřenou společnost.
Bar je propojen se zahradní restaurací s grilem a udírnou.

Zahradní restaurace
Otevřeno od května do září od 12:00 – 24:00. Pořádají se zde venkovní svatby, večírky jedenkrát za měsíc hudební večer s živou muzikou, grilování a uzení dle poptávky až 3x týdně, pokud počasí dovolí. Kapacita zahrady může být až 200 míst.

Hostinec Sebastopol
Nejbližší hostinec při výjezdu na Prahu a poblíž Svaté hory. Okolo roku 1870 ve dvorci bylo možnost ustájit koně i s povozem. V patře potom velké místnosti byly funkční jako ubytování.Nyní probíhá rekonstrukce hostince v dobovém duchu otevřen bude od ledna 2017

Pokoje

Nabízíme jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje různých cenových kategorií.
viz ceník a rozpis

Zámecký V.I.P. – s vířivou vanou
Zámecký Ludvík
Elvis
Dvojka
Staročeský
Titanic

Služby

Parkovat můžete v uzavřeném dvoře penzionu.
Přímo v penzionu bar a restaurace

Stravování

Přímo v prostorách penzionu naleznete také Bar Hollywood. Otevřen je denně od 14 do 24 hodin. V nabídce jsou míchané nápoje, pizza, saláty atd. Nabízíme možnost pronájmu prostor baru pro uzavřenou společnost. Bar je propojen se zahradní restaurací s grilem a udírnou.
V budově se nachází i Pizzerie o celkové kapacitě 45 míst.

Aktivity

Doporučujeme:
Svatá Hora

Svatá Hora je významný barokní areál a poutní místo na vrchu (586 m) u Příbrami. Areál Svaté Hory tvoří obdélný komplex ambitů o rozměrech 80 × 72 m se čtyřmi kaplemi v rozích, uvnitř na vysoké kamenné terase stojí původně gotický kostel Panny Marie, přestavěný a rozšířený v letech 1648–1673 za účasti architekta C. Luraga. K severnímu křídlu ambitů přiléhá klášter a od severozápadního rohu komplexu vedou do Příbrami kryté schody. V letech 2015 a 2016 prošla Svatá Hora rozsáhlou rekonstrukcí.

Uvnitř na kamenné terase s balustrádami, na niž vedou čtyři schodiště, stojí vlastní poutní chrám, původně čtvercová gotická stavba ze 14. století, přestavěná a obestavěná ze všech čtyř stran barokními kaplemi v letech 1658 až 1675. Otevřené kaple západní strany byly v letech 1745-1751 spojeny stavitelem A. Schmidtem. Kaple východní strany s arkádami postavili architekti D. Orsiho. a G. D. Canevale v letech 1674–1676.

Uvnitř kostela je stříbrný tepaný hlavní oltář postupně budovaný od roku 1684 (J. Kogler) do 1775 s lidovou gotickou soškou Panny Marie Svatohorské. Socha byla 22. června 1732 korunována pražským pomocným biskupem Janem Rudolfem Šporkem (synovec hraběte FA. Šporka). . Velmi bohatá štuková výzdoba klenby i stěn od S. Cereghettiho z roku 1665, barokní kované mříže a sochy. Fresky byly několikrát přemalovány, secesní zábradlí před hlavním oltářem navrhl R. Němec (1913), několik stříbrných soch z 20. století. V severní předsíni kostela je socha sv. Alžběty (kolem 1500).

Severní křídlo residence, kde je dnes řeholní dům, postavil Carlo Lurago v letech 1662–1664, barokní sochy kalvárie a sv. Vojtěcha od M. Hubera. Asi 100 m jižně od ambitů je v lese pramen (studna) s kaplí. Z města vedou na Svatou Horu kryté „svaté schody“, po nichž se vystupovalo v kleče, postavené roku 1658 a upravené K. I. Dienzenhoferem v letech 1727–1729.

Doplňující informace

- penzion vhodný pro turisty
- penzion vhodný pro cykloturisty
- penzion vhodný pro rodiny s dětmi
- penzion vhodný pro firemní klientelu
- penzion vhodný pro obchodní cestující
- penzion vhodný pro pořádání oslav rodinných i firemních
- penzion Příbram


POKOJE SI MŮŽETE REZERVOVAT PŘES NÁŠ REZERVAČNÍ FORMULÁŘ, ALE PRO RYCHLEJŠÍ VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY NÁS KONTAKTUJTE RADĚJI NA TELEFONNÍM ČÍSLE 602 219 841.

Miroslav Rojík

majitel penzionu

„Přijeďte k nám odpočívat, relaxovat, nabrat síly!!
V Příbrami a okolí se určitě nudit nebudete. Přímo ve městě se nachází hornické muzeum a daleko není ani k památníku Vojna. Za téměř povinnou návštěvu Příbramska je považováno poutní místo Svatá Hora. Vše rozhodně stojí za to vidět.Z penzionu můžete vyjíždět na další výlety po celém okolí.

Těšíme se na Vás!”

Vybavení

Vybavení objektu

Kuchyňka, Sprchy, Přednášková místnost, Sportovní vyžití, Internet, Restaurace, Recepce, Parkoviště, Směnárna, Domácí mazlíčci povoleni

Počet pokojů: 7
Skladba pokojů: 1, 2, 3, 4 a Apartmán
Celkový počet lůžek: 14

vip6 vip6
Kategorizace

Romantické ubytování, Luxusní ubytování, Pro gurmány, V centru města

K ubytování

Příjezd nejdříve: 16:00
Odjezd nejpozději: 11:00

Vybavení pokoje

WC, Sprcha, Televize, Internet na pokoji, Satelit / kabel. TV, Rychlovarná konvice, Vysoušeč vlasů

Sportovní zázemí

Petangue

Další vybavení: Kulečník

Stravování

Snídaně, Obědy, Večeře

Počet míst: 35
Další: Pizzerie 45 míst

foto-sebastopol-002 foto-sebastopol-002 foto-sebastopol-005 foto-sebastopol-005

Ceník - Penzion Sebastopol

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Penzion Sebastopol
Balbínova 57
261 01 Příbram

Poloha: GPS: N49°41'16", E14°1'16"
Web: www.sebastopol.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Středočeský kraj
Rekreační oblast: Střední Čechy - západ

Miroslav Rojík

majitel penzionu

„Přijeďte k nám odpočívat, relaxovat, nabrat síly!!
V Příbrami a okolí se určitě nudit nebudete. Přímo ve městě se nachází hornické muzeum a daleko není ani k památníku Vojna. Za téměř povinnou návštěvu Příbramska je považováno poutní místo Svatá Hora. Vše rozhodně stojí za to vidět.Z penzionu můžete vyjíždět na další výlety po celém okolí.

Těšíme se na Vás!”

Jak se k nám dostanete

Sledujte nás na Facebooku

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení penzionu Penzion Sebastopol a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu Penzion Sebastopol. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu Penzion Sebastopol.

Doporučujeme navštívit

Vynikající 9.7 / 10
Úžasné 9.9 / 10
Úžasné 10.0 / 10
2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist