Penzion Forman - Hodnocení

450 Kč
Referenční cena

Rekreační 1037,
ROŽNOV POD RADHOŠTĚM 756 61 | Mapa

Základní informace

Načítám...

_fac_pricelist_Penzion Forman

Načítám...

Fotogalerie

Načítám...

Zde máte možnost vyjádřit své hodnocení a váš názor na zařízení které jste navštívili. Hodnocení je známkováno obráceně, tedy ČÍM VYŠŠÍ POČET HVĚZDIČEK, TÍM JE ZAŘÍZENÍ LÉPE HODNOCENÉ.

Kliknutím na ikonu přidělíte hodnocení k jednotlivým vlastnostem. Hlasujte způsobem jak jste zvyklí z internetu, tedy 5 hvězdiček značí maximální spokojenost a 1 hvězdička naprostou frustraci.

Vaše hodnocení zařízení Penzion Forman


Storno

Hodnocení návštěvníků

Následující příspěvky jsou starší 16 měsíců, a tudíž nemusí odpovídat současnosti.
Roman

Skupina přátel
Jiný
Vloženo:
Datum pobytu: 28.9. - 1.10.2017

Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Poměr cena hodnota

Už ne. Krásné prostředí i penzion. Dokonalé služby v restauraci Energetik, ale vše je o lidech. Tady si vedení drží údržbáře imebc*la, který si dal na zadní vstupní dveře (kde jen smíte parkovat) ceduli "Služební vchod" a před přední vchod, kde mohou ti otravní hosté vcházet, ceduli "Vjezd jen pro zaměstnance hotelu" - což je výše uvedený deb*l. Pokud vám obsluha hotelu zamkne před nosem dveře, když nesete zavazadla se slovy "To je můj služební vchod", tak půjdu vždycky jinam.

Jarka

Starší pár
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 4.8. - 6.8.2017

Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Poměr cena hodnota

Při objednávání pobytu přes internet byla uvedena cena za pobyt psa 100,-Kč za noc. Za dvě noci jsme zaplatili 500,- Kč. A cena za dvoulůžkový pokoj za noc 1400,- Kč za noc se při objednání na internetu taktéž nezobrazuje a za pokojík 2,5 x 2,5 m s manželskou postelí se mi zdá přemrštěná. Při objednávání se ve formuláři objeví částka 1100,- Kč za pokoj. Jelikož jezdíme každoročně na Jánošíkův dukát a zkoušíme různé typy ubytování, tento byl co do informovanosti o cenách nejhorší.

Gabriela

Skupina přátel
Pracovní
Vloženo:
Datum pobytu: 30.9. - 1.10.2016

Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Poměr cena hodnota

1 noc a dost...rozbitá nepoužitelná přistýlka,noční stěhování na pokoj,kde to zrovna neoplívalo čistotou např.mrtvé mouchy na posteli v pokoji krásný smrádek,koupelna a wc zamknute!!!misto jednání,opět stěhování se synem na původní pokoj a "chudák"manžel zůstal spát na pokoji s mouchami aspoň tam nebyl sám a na wc,když potřeboval musel o patro niž k nám. Domluva s recepci- pani sice byla milá,ale snaha žádná a běhat v noci mezi recepcí a penzionem na to jsme opravdu neměli čas potřebovali jsme řešit jiné věci.

Míchaela

Mladý pár
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 31.7. - 4.8.2016

Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Poměr cena hodnota

Strávili jsme krásných 5 dnů. Se vším jsme byly spokojení. krásné prostření, bylo tam čisto a personál byl milí a pozorný. V okolí je spousta možností na výlety. Do města se dá bez problémů dojít pěšky (rozhledna, skanzen, pivní lázně atd.). Možnost využití vyhlídkového vláčku i využití bazénu a wellnes v hotelu energetic (hned vedle) ocení každý :)

Marta B.

Skupina přátel
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 18.7. - 23.7.2016

Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Poměr cena hodnota

Strávily jsme ve Vašem penzionu příjemný týden od 18.7. do 23.7.2016 a byly jsme maximálně spokojené. Doporučíme Vás přátelům. Děkujeme

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Načítám...

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení penzionu Penzion Forman a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu Penzion Forman. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu Penzion Forman.

Doporučujeme navštívit

Úžasné 10.0 / 10
Vynikající 9.7 / 10
Úžasné 10.0 / 10
2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist