HOTEL BESÍDKA

645 Kč
Referenční cena

Horní náměstí 522,
SLAVONICE 378 81 | Mapa

Doporučené penziony v okolí

Pohádková usedlost Albeř je krásná vila s 1 ha pozemků a rybníků - soukromé ubytování v…

Pohádková usedlost Lovětín nabízí ubytování v apartmánech a pokojích s plnou výbavou,…

Úžasné 10.0 / 10

Apartmánový dům se nachází v malém městečku Nová Bystřice, ležící v těsné blízkosti…

Areál uprostřed malebné vesničky Bohuslavice je zařízen pro odpočinkovou i aktivní…

Základní informace

Hotel a restaurace Besídka se nachází v historické budově přímo na náměstí Slavonic. V sousedním propojeném domě je k dispozici také hostel. Součástí objektu je i keramická a textilní dílna, ve které si můžete pomalovat hrnečky nebo tisknout trička. Příjemným odměněním naší práce bylo ocenění pro hotel roku 2013 v Jihočeském kraji. Při pobytu u nás se můžete jen kochat nebo si i zakoupit obrazy, které visí na zdech skoro všude.

Vybavení zařízení

Součástí budovy je kromě ubytovací části s nadstandardně vybavenými pokoji také restaurace a renesanční sál s výhledem do náměstí, jehož téměř 100 m čtverečních vyzývá k tanci, rautům, seminářům ale i cvičení jógy. Interiér je ve znamení rokokových štuků a kachlových kamen. Bezplatný internet je dostupný v celém objektu.

Pokoje

V našich dvanácti unikátních a nadstandardně vybavených pokojích Vám zcela jistě nebude nic chybět. Nabízíme dvou až šesti lůžkové pokoje, které jsou pojmenovány po patronech, spoluzakladatelích Besídky a lidech bez nichž by nebyla tím, čím je. Názvy pokojů: Vrba, Haty, Boháč, Gena, Hanák, Korýs, Kouták, Kušiak, Vávra, Žampa, Koucký, Ceplecha.

Služby

V renesančním sále s výhledem na náměstí budete mít soukromí pro uspořádání oslav, rautů, večírků apod. Parkování pro hosty je k dispozici zdarma.

Stravování

Základní cena ubytování je vždy pro dvě osoby se snídaní. V našem bohatém jídelním lístku si vybere pochoutky i ten nejnáročnější gurmán. Vinotéka čítá přes 70 pečlivě vybraných vín, jejichž volby nebudete litovat.

Aktivity

Na kole či pěšky tak můžete navštívit městskou památkovou rezervaci Slavonice, která patří mezi renesanční města jihozápadní Moravy, je nominováno jako památka UNESCO. V centru města se nachází mnoho historických památek v gotickém, renesančním a barokním slohu. Za pozornost stojí návštěva vyhlídkové věže a podzemí. V okolí je velké množství cyklostezek a rybníků. Kromě toho jsou zde také vojenské bunkry, zaniklá osada Pfaffenslag nebo originální autorská mařížská keramika. Dále doporučujeme výlet do Dačic, Jihalů, Telče či hradu Landštejn.

Aktivity a akce v okolí

18.7.2019
Výstava 100 let – 100 příběhů Masarykovy univerzity v Telči

Univerzitní centrum Telč | V Univerzitním centru Telč je k vidění část výstavy 100 let – 100 příběhů MUNI, která byla připravena ke 100. výročí založení Masarykovy univerzity, a která nabízí pohled na významné osobnosti a zajímavé projekty spojené s naąí univerzitou v minulosti i v současnosti. Akce probíhá: 17. 7. 2019 - 30. 9. 2019

_fac_pricelist_HOTEL BESÍDKA

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

HOTEL BESÍDKA
Horní náměstí 522
378 81 Slavonice

Poloha: GPS: N48°59'51", E15°21'11"
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Jihočeský kraj
Rekreační oblast: Jižní Čechy

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení penzionu HOTEL BESÍDKA a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu HOTEL BESÍDKA. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu HOTEL BESÍDKA.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist