Dvořákova bouda - Chata Vatra

500 Kč
Referenční cena

Špindlerův Mlýn 91,
ŠPINDLERŮV MLÝN 543 51 | Mapa

Základní informace

Chata VATRA je horská chata, která leží ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané „Sedmidolí“, nachází se v nadmořské výšce 1.235m n.m.. Je situována uprostřed malebného Sedmidolí, s výhledem na Špindlerův Mlýn, obklopena mnoha druhy endemických rostlin a živočichů.

Aktivity

Našim hostům máme co nabídnout po celý rok. V zimním období je díky své nadmořské výšce Moravská bouda jistotou, že u nás najdete přírodní sníh, jak na stráních tak na sjezdovkách, které jsou přímo u chaty. Jeden vlek je 300m dlouhý a druhý vlek, který na tento malý navazuje vlek „Davidovky“ je 1.200m dlouhý. Pro běžkaře zde najdete upravené běžecké tratě a pro děti i dospělé sáňkařskou dráhu. V letním období jsme díky naší poloze skvělou základnou pro start na Vaše túry, výlety i zdravotní vycházky po Krkonoších.

_fac_pricelist_Dvořákova bouda - Chata Vatra

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Dvořákova bouda - Chata Vatra
Špindlerův Mlýn 91
543 51 Špindlerův Mlýn

Poloha: GPS: N50°46'11", E15°36'19"
Web: www.chatavatra.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Královéhradecký kraj
Rekreační oblast: Krkonoše

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení penzionu Dvořákova bouda - Chata Vatra a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu Dvořákova bouda - Chata Vatra. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu Dvořákova bouda - Chata Vatra.

Doporučujeme navštívit

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist