Penzion Vinařský dům Pálava - Strachotín

Základní informace

Vítáme Vás na stránkách PPS Agro a.s., kterému patří komplex pod značkou Vinařský dům Pálava. Náš penzion a vinařství se nachází přímo v srdci jižní Moravy v obci Strachotín kousek od Novomlýnských nádrží s úžasným výhledem na Pálavu. Ke komplexu patří penzion, vinárna, společenská místnost s krbem, vinařství, archivní sklep, altán s letní kuchyní, velká oplocená zahrada s vlastním molem na strachotínském rybníku, školící místnost, kolárna a parkoviště.

Pokoje

penzion se 45 pevnými lůžky ... 1x dvojlůžkový pokoj, 2x třílůžkový pokoj, 4x čtyřlůžkový pokoj, 5x apartmán (v rámci penzionu jsou k dispozici čtyři kuchyňské kouty, některé pokoje mají své lednice, všechny pokoje mají své WC, sprchu, TV, Wifi)
vinárnu pro 40 osob, dřevěný zastřešený altán s výhledem na Pálavu pro cca 25 osob, školící místnost pro 30 osob, kolárna pro cca 40 kol, parkoviště.

Ceník - Penzion Vinařský dům Pálava - Strachotín

Načítám...

Fotografie zařízení

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Penzion Vinařský dům Pálava - Strachotín
Sklepní 333
693 01 Strachotín

Poloha: GPS: N48°54'33", E16°38'37"
Web: http://www.palava-vinarskydum.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Jihomoravský kraj
Rekreační oblasti: Jižní Morava, Lednicko - Valtický areál a Mikulovsko, Pálava, řeka Dyje

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení penzionu Penzion Vinařský dům Pálava - Strachotín a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu Penzion Vinařský dům Pálava - Strachotín. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu Penzion Vinařský dům Pálava - Strachotín.

Doporučujeme navštívit

Vynikající 9.3 / 10
Penzion DAJA 450 Kč | Lipno
Úžasné 9.9 / 10
2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist