Penzion BON-TRE Třeboň

Úžasné 10.0 / 10

podle 1 recenze (celkem 1)  

400 Kč
Referenční cena

Svobody 273,
TŘEBOŇ 397 01 | Mapa

Doporučené penziony v okolí

Pohádková usedlost Albeř je krásná vila s 1 ha pozemků a rybníků - soukromé ubytování v…

Pohádková usedlost Lovětín nabízí ubytování v krásných selských apartmánech a pokojích…

Úžasné 10.0 / 10

Penzion se nachází na rozmezí CHKO Třeboňsko a Novohradsko. Penzion vznikl po…

Úžasné 9.9 / 10

Apartmánový dům se nachází v malém městečku Nová Bystřice, ležící v těsné blízkosti…

Základní informace

Penzion BONTRE najdete v centru nové Třeboně, nedaleko rybníka Svět, lázeňských parků, obchodů a restaurací. Díky skvělé poloze penzionu to nikam nemáte daleko. Během 5 až 10 minut pěší chůze můžete navštívit zajímavá místa, obchody nebo kavárny.

Penzion Třeboň je ideální pro páry např. jako prodloužený víkend pro dva nebo rodiny s dětmi pro rodinnou dovolenou. Ať už se rozhodnete pro krátkodobý či dlouhodobý pobyt, najdete u nás pohodlné ubytování v Třeboni. K dispozici je bezdrátové internetové připojení WiFi v ceně ubytování.

Penzion je otevřený celoročně.

Svou dovolenou v Třeboni můžete začínat vydatnou snídaní v kavárně BONTRE, která se nachází v přízemí penzionu. Vaše auto můžete ponechat na parkovišti u penzionu a vydat se pěšky či na kole za krásami Třeboně a okolí. Po návratu z výletu plného zážitků Vás osvěží sprcha přímo na pokoji, nebo teplá večeře, kterou si můžete připravit v kuchyňce Vašeho apartmánu. Večer můžete vyrazit za kulturou a zábavou, nebo projít romantickou večerní Třeboní.

Aktivity a akce v okolí

23.10.2018
Den válečných veteránů v Jihočeském muzeu

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích | Srdečně vás zveme na akci Jihočeského muzea v Českých Budějovicích uspořádanou u příležitosti Dne válečných veteránů v neděli 11. listopadu 2018 od 9:00 do 15:00 hodin. Program je naplánován venku před hl. vchodem do muzea i v interiéru budovy. Vstup je zdarma. Akce probíhá: 11. 11. 2018 - 11. 11. 2018

23.10.2018
První světová válka - léta zkázy a bolesti v Českých Budějovicích (prodlouženo)

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích | V souvislosti s oslavami 100. výročí konce první světové války a vzniku samostatného československého státu vznikl zcela unikátní výstavní projekt První světová válka - léta zkázy a bolesti, který je instalován na celém druhém podlaží historické budovy Jihočeského muzea. Akce probíhá: 12. 11. 2017 - 31. 12. 2018

Ceník - Penzion BON-TRE Třeboň

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Penzion BON-TRE Třeboň
Svobody 273
397 01 Třeboň

Poloha: GPS: N49°0'16", E14°45'36"
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Jihočeský kraj
Rekreační oblasti: Jižní Čechy, Třeboňsko

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení penzionu Penzion BON-TRE Třeboň, který hodnotil 1 uživatel. Ceny najdete v ceníku penzionu Penzion BON-TRE Třeboň. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu Penzion BON-TRE Třeboň.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist