Penzion Třeštický Mlýn

Doporučené penziony v okolí

Aktuální nabídka ubytování podzim 2019 cena dospělá osoba 420,- noc cena dítě 3 - 10 let…

Pohádková usedlost Albeř je krásná vila s 1 ha pozemků a rybníků - soukromé ubytování v…

Areál uprostřed malebné vesničky Bohuslavice je zařízen pro odpočinkovou i aktivní…

Nekuřácký rodinný penzion na statku s chovem ovcí a včel a lanovým parkem, 5 km od Telče.

Základní informace

Penzion Třeštický mlýn se nachází v srdci Českomoravské vrchoviny v polovině cesty mezi městy Třešť a Telč, na okraji malebné vesničky Třeštice. Původní mlýn má velmi bohatou historii, sahající do středověku. Kdysi se zde kromě tradiční mlynářské činnosti také řezalo dřevo a lisoval lněný olej. Celý objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí v letech 2006 – 2016 a je schopen plnit náročné požadavky návštěvníků.

Areál Třeštického mlýna je tvořen budovou starého mlýna a budovami s uzavřeným dvorem. K objektu přiléhají rozsáhle pozemky luk, pastvin, několik menších rybníků, přírodní potok, mlýnský náhon a rozlehlé oplocené pozemky s ovocnými stromy. Penzion je svou polohou ideální základnou pro širokou škálu turistických a sportovních aktivit, ale i místem pro příjemné lenošení a pohodu. Areál penzionu zajišťuje maximální soukromí.

K ubytování v apartmánech připravujeme nabídnout přednáškový sál se zázemím pro pořádání firemních a společenských akcí, vinárnu, relaxační a sportovní centrum, saunu a dětské hřiště. Celý areál penzionu je samostatný, mimo silniční komunikaci a umožňuje bezpečné parkování automobilů, motocyklů, má úschovnu kol.

Penzion je nekuřácký. Pobyt s domácími mazlíčky lze sjednat po domluvě. V obytných prostorách penzionu se přezouvá a používá se domácí obuv. Hovoříme česky, anglicky.
Výhodou je umístění penzionu. To nabízí ideální východisko pro pěší výlety, cykloturistiku i pro výlety autem po okolí. Obcí vede značená cyklotrasa spojující Třěštici s nedalekou Telčí (20 minut na kole) a dalšími zajímavými místy regionu.

_fac_pricelist_Penzion Třeštický Mlýn

Načítám...

Fotografie zařízení

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Penzion Třeštický Mlýn
Třeštice 32
588 56 Třeštice

Poloha: GPS: N49°14'36", E15°27'19"
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Kraj Vysočina
Rekreační oblast: oblast Vysočina

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení penzionu Penzion Třeštický Mlýn a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu Penzion Třeštický Mlýn. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu Penzion Třeštický Mlýn.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist