Villa Daniela - Hodnocení

Základní informace

Načítám...

_fac_pricelist_Villa Daniela

Načítám...

Fotogalerie

Načítám...

Zde máte možnost vyjádřit své hodnocení a váš názor na zařízení které jste navštívili. Hodnocení je známkováno obráceně, tedy ČÍM VYŠŠÍ POČET HVĚZDIČEK, TÍM JE ZAŘÍZENÍ LÉPE HODNOCENÉ.

Kliknutím na ikonu přidělíte hodnocení k jednotlivým vlastnostem. Hlasujte způsobem jak jste zvyklí z internetu, tedy 5 hvězdiček značí maximální spokojenost a 1 hvězdička naprostou frustraci.

Vaše hodnocení zařízení Villa Daniela


Storno

Hodnocení návštěvníků

Následující příspěvky jsou starší 16 měsíců, a tudíž nemusí odpovídat současnosti.
Darja D.

Starší pár
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 6.10. - 8.10.2017

Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Stravování
Poměr cena hodnota

Dobrý večer, v popisu máte LCD televizi, nebyla žádná, v této cenové relaci bych to předpokládala jako samozřejmost. Večery už jsou studené. Prohlídka sklepů byla díky jednomu ze zaměstnanců provedena (moc mu děkujeme, jsou opravdu nádherné) ale bez degustace, bylo nám to líto, celý den vinobraní ve Valticích jsme se šetřili na večer ve sklepě. Jinak prostředí je velmi klidné a tiché - oceňuji, kocour Šeďa je nádherný doplněk.

michal

Větší skupina
Jiný
Vloženo:
Datum pobytu: 17.2. - 19.2.2017

Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Stravování
Poměr cena hodnota

Byl to zde nádherný víkend strávený v krásném prostředí, fantastický personál a paní majitelka, vynikající kuchyně - super. Všem kdo se o naší skupinu (kolem p. Nusla) starali chci moc poděkovat a budu rád pokud budu moci tento penzion znovu navštívit. Michal

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Načítám...

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení penzionu Villa Daniela a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu Villa Daniela. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu Villa Daniela.

Doporučujeme navštívit

Skvělé 8.5 / 10
Penzion DaJa 470 Kč | Lipno
Úžasné 10.0 / 10
2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist