Penzion Dvůr u kříža

350 Kč
Referenční cena

Velké Karlovice 999,
VELKÉ KARLOVICE 756 06 | Mapa

Základní informace

Penzion Dvůr u Kříža se nachází na okraji obce Velké Karlovice ve Zlínském kraji. K ubytování nabízíme celkově tři pokoje pro celkem 12 - 13 osob. Dva pokoje se nacházejí v podkroví, jeden pak v přízemí. Náš pension je svým charakterem zemědělskou usedlostí. Proto jeho nedílnou součástí jsou hospodářské budovy. Ve dvoře chováme koně - tažné pro práci v lese a také jezdecké. návštěvníci dvora mohou vidět sečení trav, sušení sena na kůlech, modernější balíkování sena, orání, setí a další. Přijďte tak zažít neopakovatelnou venkovskou dovolenou.

Vybavení zařízení

V areálu naleznete kdyté krbové posezení a klasické venkovní ohniště. Děti se mohou zabavit na prolézačce se skluzavkou a houpačkou nebo na pískovišti. K dispozici je také nová trampolína, ping-pongový stůl, elektronické šipky nebo volejbalová síť, kde je možno hrát i badminton.

Pokoje

Ubytování nabízíme pro 18 - 20 osob ve dvou budovách. V první budově jde o tři samostatné pokoje. Dva podkrovní a jeden přízemní, každý pro 4 osoby. Podkrovní pokoje jsou oba vybaveny vlastním sociálním zařízením – toaleta, umyvadlo a sprchový kout. V pokojích jsou kuchyňské kouty se skříňkou, policí, dřezem, el.vařičem, ledničkou. K dispozici je i rychlovarná konvice a mikrovlnka. Minikuchyňka je vybavena základním nádobím i sklem. V pokoji nechybí stůl se židlemi, skříňky na osobní věci. Lůžka tvoří praktické rozkládací postele s úložným prostorem. Ve všech pokojích jsou barevné televizory.

Stravování

U nás restauraci nenaleznete, možnost stravování však je možná v restauraci Potocký, U muzea, Raťkovský šenka Karolinka, u vleku Karolinka a nebo na hotelu Čarták.

Aktivity

Velké Karlovice a okolí díky své poloze mezi Moravskoslezskými Beskydy a Javorníky a členitému terénu, který tvoří 7-8 hlavních údolí a mnoho údolíček, nespočet malých kopců a horských hřebenů , přímo vybízí k procházkám, výletům a turistickým pochodům. Za prohlídku určitě stojí karlovský kostel, který je zvláštní svým půdorysem a technikou stavby.

Vybavení

Sportovní zázemí

Další vybavení:

Stravování

Další:

valasska-izba valasska-izba

_fac_pricelist_Penzion Dvůr u kříža

Načítám...

Fotografie zařízení

Stravování

Vybavení objektu

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Penzion Dvůr u kříža
Velké Karlovice 999
756 06 Velké Karlovice

Poloha: GPS: N49°22'3", E18°18'46"
Web: www.dvurukriza.kvalitne.cz/index.php
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Zlínský kraj
Rekreační oblasti: Beskydy, Javorníky

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení penzionu Penzion Dvůr u kříža a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu Penzion Dvůr u kříža. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu Penzion Dvůr u kříža.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist