HORSKÁ CHATA TESLA

Základní informace

Horská chata TESLA je tradiční rekreační zařízení turistické kategorie, nacházející se v nádherném prostředí Krkonošského národního parku, uprostřed přírody. Chata je provozována k celoroční rekreaci, se sportovním či relaxačním využitím. V okolí chaty se rozkládají hluboké lesy, v bezprostředním blízkosti můžete využít našeho vleku Novákova louka, nebo o kus dále největšího lyžařského areálu v Krkonoších SKI Areál Špindlerův Mlýn Horní Mísečky Medvědín nebo Pláně, které patří k nejvýše položeným místům České republiky. Na svazích Medvědína a Plání se lyžuje většinou až do konce dubna. Jsou zde soustředěny veškeré služby, které patří k zimnímu sportovnímu využití, jako půjčovna lyží, snowboardů a sportovní výstroje. Horská chata TESLA je vhodná jako pro rodinnou rekreaci, jedotlivce či lyžařské kurzy, školní kurzy a jinou skupinovou rekreaci.

Pokoje

UBYTOVÁNÍ

Nabízíme ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny jak palandami, tak samostatnými lůžky. Všechny postele mají zcela nové matrace z PU pěny a zcela nové ložní prádlo. Zatím máme k dispozici 10 pokojů v prvním patře horské chaty.

Stravování

STRAVOVÁNÍ

Nabízíme stravování formou polopenze. Snídaně typu "švédský stůl", večeře polévka a hlavní jídlo. Na horské chatě je ve večerních hodinách v provozu BAR s nabídkou lahvového piva, alko i nealko nápojů a drobných pochutin. Na baru je k dispozici WI-FI připojení.

Doplňující informace

PARKOVÁNÍ

Parkování je k dispozici přímo u objektu. Příjezdová cesta bývá upravena, ale protože jsme na horách, je občas nutné použít sněhové řetězy. Kdo s autem zapadne, platí po vyproštění na baru Tesly flašku :-)

Ceník - HORSKÁ CHATA TESLA

Načítám...

Fotografie zařízení

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

HORSKÁ CHATA TESLA
Dolní Mísečky 150
512 38 Vítkovice

Poloha: GPS: N50°44'4", E15°33'4"
Web: http://www.dolnimisecky.cz/
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Liberecký kraj
Rekreační oblast: Krkonoše

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení penzionu HORSKÁ CHATA TESLA, který hodnotil 1 uživatel. Ceny najdete v ceníku penzionu HORSKÁ CHATA TESLA. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu HORSKÁ CHATA TESLA.

Doporučujeme navštívit

Vynikající 9.6 / 10
Úžasné 10.0 / 10
2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist