Babyhotel Karolínka

520 Kč
Referenční cena

Náměstí 55,
VRANOV NAD DYJÍ 671 03 | Mapa

Základní informace

Náš hotel Karolínka poskytuje ubytování pro děti s vyhřívaným bazénem a wellness. Nachází se v samotném centru romantického náměstí Vranova nad Dyjí a v srdci Národního parku Podyjí. Díky tomuto umístění je ideální základnou pro návštěvu veškerých zajímavostí dané lokality, cyklotras, rybaření, procházek a jiných aktivit v nedotknuté přírodě v kteroukoliv roční dobu.

Nabízíme příjemné a stylově zařízené ubytování v krásných pokojích (jako například pokoj pro malé námořníky, víly...), které hravě osloví nejen vás dospělé, ale i vaše děti. A to není vše. Nabízíme toho mnohem více. Hotel je vybaven infrasaunou, vyhřívaným vnitřním a venkovním bazénem, masážní vanou, hernou, kinotékou, uzavřeným dvorem s krásným posezením, zákoutím nejen pro děti, ale i dospělé, co hledají klid a pěkné zázemí. Venkovní bazén je vybaven systémem přírodního čištění vod a je vyhřívaný. K večernímu oddechu máte možnost využít zapůjčení plynového profigrilu. Na každý den je připraven animační program pro děti. Naší prioritou je pružně reagovat na individuální potřeby vás zákazníků, ať již přijíždí s dětmi, nebo bez dětí.

Vybavení zařízení

Ubytujte se v hotelu s neobyčejnou atmosférou a s přátelskou srdečností, kde najdete vy i vaše děti místo, kde se pobavíte a zároveň si odpočinete. Všechny pokoje máme rekonstruované s rozdílným designem. Každý pokoj je směřován k jistému stylu a barvě, jejíž odstín formou barevného puntíku najdete i na vchodových dveřích. Důvodem byly opět děti, kterým barvy přispějí k rychlé orientaci. Principem je pro nás především bezpečnost a přiměřená barevnost.

Čtyřlůžkový pokoj (+ přistýlka)
Pokoj pro malé námořníky

Příjemný čtyřlůžkový pokoj (možnost přistýlky) v středomořském stylu. Pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením (masážní box vybaven rádiem, masážními tryskami), LED televizorem, trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma. Všechny další potřeby, jako např. dětská vanička se dá do pokojů na základě předešlé domluvy dodat, samozřejmě zdarma.

Pokoj plný kouzelných víl a skřítků

Příjemný čtyřlůžkový pokoj (možnost přistýlky) pro malé víly a neposedné skřítky. Pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením s vanou a sprchovací zástěnou, LED televizorem, trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma. Všechny další potřeby, jako např. dětská vanička se dá do pokojů na základě předešlé domluvy dodat, samozřejmě zdarma.

Tajemství lesních a lučních kamarádů

Příjemný čtyřlůžkový pokoj (možnost přistýlky) navozující klid luční a lesní čistoty. Děti zde objeví spousty broučků, berušek a dalších kamarádů. Pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením s vanou a sprchovací zástěnou, LED televizorem, trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma. Všechny další potřeby, jako např. dětská vanička se dá do pokojů na základě předešlé domluvy dodat, samozřejmě zdarma.

Sluníčkový pokoj

Příjemný čtyřlůžkový pokoj (možnost přistýlky) prosluněný sluncem a teplem. Pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením s vanou a sprchovací zástěnou, LED televizorem, trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma. Součástí je samostatný balkon. Všechny další potřeby, jako např. dětská vanička se dá do pokojů na základě předešlé domluvy dodat, samozřejmě zdarma.

Pokoj pro malé indiány

Příjemný čtyřlůžkový pokoj (možnost přistýlky) pro malé indiány. Pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením s vanou a sprchovací zástěnou, LED televizorem, trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma. Součástí je samostatný balkon. Všechny další potřeby, jako např. dětská vanička se dá do pokojů na základě předešlé domluvy dodat, samozřejmě zdarma.Pětilůžkový apartmán (+přistýlka)
Pokoj Safari

Příjemný pětilůžkový pokoj (+možnost přistýlky) ve stylu safari. Pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením s vanou a sprchovací zástěnou, LED televizorem, trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma. Všechny další potřeby, jako např. dětská vanička se dá do pokojů na základě předešlé domluvy dodat, samozřejmě zdarma.

Pokoj Klasik

Příjemný pětilůžkový pokoj (+možnost přistýlky) v klasickém hotelovém stylu. Pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením s vanou a sprchovací zástěnou, MINIKUCHYŇKOU, LED televizorem, trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma. Všechny další potřeby, jako např. dětská vanička se dá do pokojů na základě předešlé domluvy dodat, samozřejmě zdarma.

Všechny pokoje jsou situovány do klidné části s výhledem na údolí řeky Dyje, nad níž se honosí Vranovský zámek. Některé z pokojů mají svůj balkon, zbývající mohou výhledu užívat na společné terase, popř. dvorku, který je obestavěný a nemusíte se obávat, že vám dítě vyběhne pod kola aut.

Služby

MASÁŽE v Babyhotelu
Klasická masáž je vynikající prostředek k navození dobré nálady, pohody, povzbuzení energie, odstranění bolesti a zotavení svalstva. Osvěžuje tělo i mysl a lze si tak díky ní efektivně odpočinout. Při klasické masáži jsou vyvolávány psychické i fyzické změny a tím pocit souznění těla a mysli. Klasická masáž je zároveň považována za vynikající léčebný postup, vhodný nejen jako prostředek v boji proti stresu a napětí, ale také proti vznikajícím traumatům a nemocem, bolestem hlavy, k rekonvalescenci po úrazech, pro rychlejší zotavení svalstva u sportovců. Pomohou v boji s přebytečnými kily, celulitidou a projevy stárnutí pokožky.

Masáže lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je velmi účinná při bolestech (záda, šíje, hlava, klouby, svalstvo) a křečích. Uvolňuje veškeré napětí, fyzické i psychické. Díky prudké detoxikaci má i zeštíhlující efekt a významně snižuje celulitidu. Prohřáté tělo dokonale vstřebá esenciální výživný olej, který působí hloubkově. Pokožka zůstává hydratovaná a jemná. Masáž lávovými kameny je velice příjemná a relaxační. Kameny jsou sice horké, ale nemusíme se obávat, že by vás popálily. První, kdo je bere do svých citlivých rukou, je masérka.

Manuální lymfatická masáž

Ruční lymfatická masáž, je jemná masážní technika, jejímž cílem je zlepšení kvality lymfatického oběhu a urychlení odtoku lymfy z podkoží zpět do krevního oběhu. Krevní oběh nese nečistoty a toxické látky do orgánů (ledviny, játra, plíce…), které tyto látky z těla vyloučí přirozenými cestami. Tato metoda je přirozená a lékařsky zdůvodněná. Je nejen účelná, ale navíc velice příjemná a relaxační.

Zdravotní účinky lymfatické masáže: pooperační a poúrazové stavy, onkologická onemocnění NEAKUTNÍ, otoky, prevence vzniku křečových žil a otoků, migrény, bolesti hlavy a jejich prevence, oslabení imunitního systému, porucha látkové výměny v kloubech: artróza, dna, detoxikace organismu.

Kosmetické a preventivní účinky: celulitida, zeštíhlení a zmenšení obvodu stehen a nohou, zlepšení vzhledu pokožky celého těla, omlazení pokožky, zpevnění podkoží, redukce objemu těla, únava očí od monitoru počítače, časté virové a bakteriální onemocnění, stav po plastické operaci, prevence vzniku vrásek, rychlejší regenerace po zátěži, prevence bolesti zad a svalů.

Čokoládová masáž

Čokoládové masáže jsou pokušením pro všechny, kteří vyhledávají luxus a báječnou relaxaci. Tato zkrášlovací procedura se zakládá na využití výjimečných vlastností čokolády, které byly známy již před dvěma tisíci lety. Čím vyšší podíl kakaa čokoláda obsahuje (nejlépe 80 % a více), tím lépe.

Čokoládové masáže a po ní následující zábaly jsou skvělým zážitkem pro všechny milovníky čokolády a dokonalé péče o tělo. Přináší relaxaci, uvolnění svalů a svěží vzhled pokožky. Je vhodná zejména pro ženy, jež trápí celulitida či strie a jiné nerovnosti pokožky, které účinně vyhlazuje. Neopomenutelný přínos masáže je také detoxikace celého těla díky vitamínům, aminokyselinám a minerálům vstřebávajících se z čokolády přes pokožku. Výrazně působí proti stárnutí. Zázračná moc čokolády se projevuje navíc:

- zlepšením nálady a antistresovým působením, což je způsobeno uvolňováním endorfinu a serotoninu v mozku, takzvaných hormonů štěstí

- hořčík v čokoládě ovlivňuje bolesti hlavy, soustředění, správnou činnost nervů, působí proti stresu a zánětům

- flavonoidy, antioxidační látky v čokoládě, zpevňují a regenerují cévy, čímž omezují vznik srdečních onemocnění.

Nabízíme: čokoládovou masáž zad, masáž obličeje a dekoltu, masáž obličeje – čokoládová maskaMedová masáž zad

Medová masáž je nejen příjemným prostředkem a relaxací po náročném a stresujícím dni, ale také prostředkem, který dokáže lidské tělo zbavit škodlivých toxinů. Toxiny způsobují oslabování organizmu, co má za důsledek vznik různých nemocí. V oblasti páteře se také nacházejí nejdůležitější nervová zakončení, která ovlivňují většinu orgánů v těle. Při onemocnění orgánů, se může medová masáž, podílet na jejich vyléčení. Medová masáž je také velice účinná při typických civilizačních nemocech např.: alergie, revmatizmus, žaludeční a střevní poruchy, onemocněný střev, pokožky a orgánů, bolesti hlavy, chronická rýma, nespavost, nervové poruchy, deprese, jaterní a ledvinové nemoci, ženské nemoci, stavy po operacích atd. Budete se po masáži cítit příjemně, lehce a uvolněně. Pokožka je hladká, jemná a krásně voní po medu. Nabízíme: medová masáž zad, medová masáž obličej + dekolt, medová masáž obličeje MASKARegenerační zábal rukou, nohou

Dopřejte svým rukám (nohám) broskvové rozmazlování! Zábal propůjčí vašim rukám sametově hebkou pokožku zahalenou do vůně léta! Na očištěnou pokožku se nanese změkčující krém (bez parfemace), který pomáhá pokožce udržet přirozenou hydrataci. Následuje hluboké vyčištění pórů krémovým peelingem a ošetření zábalem. Po umytí se vmasíruje hydratační krém do pokožky. Zábal uklidňuje, hydratuje a revitalizuje ruce, nohy.

Léčebný efekt:

§ ošetřuje unavené ruce, nohy a přináší úlevu,

§ odstraňuje starou suchou pokožku a vrací ji mladý vzhled,

§ zlepšuje prokrvení pokožky a přispěje k vyloučení toxinů,

§ hluboce hydratuje a vyživuje pokožku vitamíny A, B, C a E,

§ zlepšuje elasticitu pokožky, posílením pojivové tkáně, výsledkem je mladý vzhled,

§ do hloubky čistí zanesené póry.Parafínový zábal rukou, nohou, popř. parafínová MASKA

Kosmetický parafín zlepšuje vstřebávání a využití látek z přípravků použitých pod maskou. Parafín je speciální vosk, který se používá k léčebným i kosmetickým účelům. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Parafínové tepelné ošetření působí na nejhlubší vrstvy pokožky. Parafín prohřívá, uvolňuje, zvyšuje krevní oběh a otevírá póry. Jeho účinky jsou zdravotní i estetické. Parafínový zábal prokrvuje pokožku, pomáhá chránit před UVA a UVB zářením, prohřívá svaly, uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby. Změkčuje také ztvrdlou kůži a pomáhá při odstraňování celulitidy.
CENÍK

Procedura
délka
cena
masáž zad
45 minut
300,- Kč
masáž šíje
30 minut
200,- Kč
masáž zad a šíje
60 minut
400,- Kč
masáž zad a nohou
75 minut
500,- Kč
masáž nohou
45 minut
300,- Kč
masáž rukou a nohou
60 minut
400,- Kč
masáž rukou
30 minut
200,- Kč
celotělová masáž
90 minut
700,- Kč
Celotělová masáž – de luxe
120 minut
800,- Kč
Masáže lávovými kameny
60 minut
600,-Kč
Lymfatická masáž částečná manuální (ruční)
45 minut
350,-Kč
Lymfatická masáž celková manuální (ruční)
90 minut
550,-Kč
Čokoládová masáž zad
60 min
600,-Kč
Čokoládová masáž obličeje + dekolt
40 minut
350,-Kč
Čokoládová masáž obličeje MASKA
30 minut
300,-Kč
Medová masáž zad
45 minut
300,-Kč
Medová masáž obličej + dekolt 40minut 350Kč
40 minut
350,-Kč
Medová masáž obličeje MASKA 30minut 300Kč
30 minut
300,-Kč
Regenerační zábal rukou, nohou
50 minut
300,-Kč
Parafínový zábal rukou, popř. nohou
40 minut
350,-Kč
Parafínová MASKA
30 minut
300,-Kč

Stravování

Stravování
Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a jsou poskytovány v prostorách hotelu v době od 8 - 10 hod. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů.

Vzhledem k umístnění hotelu, v jehož bezprostředním okolí (10m - 300m) se nachází několik restaurací, si můžete zajít a vybrat z bohatého jídelního lístku, doplněného o obědové menu a večeře. Recepční ráda doporučí vhodné zařízení, s ohledem na Vaše gurmánské přání a potřeby. Všechny zařízení jsou uzpůsobeny rodičům s dětmi.

V hotelu je Vám po celý den k dispozici bar s alko a nealko nápoji, pochutinami a vinotékou. Ve večerních hodinách je bar otevřen v samoobslužném režimu.

NOVINKA- venkovní kuchyň

U venkovního bazénu v uzavřeném traktu hotelu je pro Vás k dispozici nově venkovní kuchyň plně vybavená lednicí, sporákem, dřezem, nádobím, grillem , ale třeba i krbem.

Vše samozřejmě ZDARMA.

Že jste už byli na pikniku v přírodě? Tohle předčí vaše očekávání. Uvařit si jídlo při koupání ve vyhřívaném bazénu, nebo zapojením celé rodiny do přichystání obědu a sníst si ho venku, to je nový zážitek v dnešní uspěchané době, na který nezapomenete. Navíc si levně vyřešíte vaše stravování v místě. Že nevíte co si sebou dovézt? Vůbec nic.

50 m od hotelu máte k dispozici velké potraviny otevřené kromě neděle každý den.

Zkuste tedy tradiční stravovací návyk a přípravu jídel po vzoru středomořských obyvatel. Ti, kdož zažili onu atmosféru, ujišťujeme, že i ona lahodná zvuková kulisa šumícího moře je u nás doladěna k dokonalosti protékající řekou a splavy v meandrech Národního parku Podyjí. Vekovní kuchyň je k dispozici od 15.března až do 15.října každého roku. V případě příznivějšího počasí je spuštěna i mimo tuto dobu.

Kvalitní moravská vína nám dodává Tasovické vinařství, díky němuž můžeme v oáze klidu a pohody sledovat nezapomenutelný západ slunce z naší terasy. Dlouholetá zkušenost a vhodný výběr odrůd učiní z každého z vás na chvíli zkušeného someliéra. V případě zájmu zajistíme dovoz jakýchkoliv vín z vinného lístku tohoto vinařství. K dispozici máme vždy ty nejpopulárnější z nich nachystány pro vás.

Olga Rössová

manažer

„Babyhotel Karolínka poskytuje ubytování pro rodiny s dětmi s vyhřívaným bazénem a wellness. Nachází se v samotném centru romantického náměstí Vranova nad Dyjí a v srdci Národního parku Podyjí. Díky tomuto umístění je ideální základnou pro návštěvu veškerých zajímavostí dané lokality, cyklotras, rybaření, procházek a jiných aktivit v nedotknuté přírodě v kteroukoliv roční dobu.

Nabízíme příjemné a stylově zařízené ubytování v krásných pokojích (jako například pokoj pro malé námořníky, víly...), které hravě osloví nejen vás dospělé, ale i vaše děti. A to není vše. Nabízíme toho mnohem více. Hotel je vybaven infrasaunou, vyhřívaným vnitřním a venkovním bazénem, masážní vanou, hernou, uzavřenými dvory s krásným posezením, zákoutím nejen pro děti, ale i dospělé, co hledají klid a pěkné zázemí. Venkovní bazén je vybaven systémem přírodního čištění vod. K večernímu oddechu máte možnost využít zapůjčení plynového profigrilu, nebo si sami uvařit v nově postavené venkovní kuchyni a vrátit se tak do dob našich babiček. Na každý den je připraven animační program pro děti. Naší prioritou je pružně reagovat na individuální potřeby vás zákazníků, ať již přijíždí s dětmi, nebo bez dětí.

BAZEN JE CELOROČNĚ VYHŘÍVANÝ”

Vybavení

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Bazén, Sprchy, Sportovní vyžití, Internet, Trezor, Restaurace, Recepce, Parkoviště, Wellness/lázně

Počet pokojů: 7
Skladba pokojů: 4+1
Celkový počet lůžek: 32
Další: venkovní letní kuchyńka k dispozici zdarma v období března do října
Kapacita přednáškové místnosti: 15

animace animace animace animace zz Přijímáme Benefit-plus zz Přijímáme Benefit-plus zz přijímáme sodexo zz přijímáme sodexo
Kategorizace

Dovolená s dětmi, Romantické ubytování, Wellness pobyty, Vhodný pro cyklisty

K ubytování

Příjezd nejdříve: 14:00
Odjezd nejpozději: 10:00
Minimální délka pobytu: 1noc

Vybavení pokoje

WC, Sprcha, Televize, Internet na pokoji, Trezor, Dětská postýlka, Koupelna, Lednice, Rychlovarná konvice, Vysoušeč vlasů

Sportovní zázemí

Úschovna kol, Úschovna lyží, Sauna, Dětské hřiště, Půjčovna kol, Masáže, Krytý bazén, Venkovní bazén

Další vybavení: animace pro děti, herna pro děti

herní prvky venkovní herní prvky venkovní půjčovna kola  a iGo půjčovna kola  a iGo
Stravování

Snídaně, Obědy, Večeře, Bar, Snídaně v ceně pobytu

Platba

MasterCard Maestro Visa Visa Electron Le Chèque Déjeuner Gastro Pass

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Cenové relace

Rodina (2 dospělí, 2 děti) / noc

Ocenění

_fac_pricelist_Babyhotel Karolínka

Načítám...

Videa od provozovatele penzionu

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Babyhotel Karolínka
Náměstí 55
671 03 Vranov nad Dyjí

Poloha: GPS: N48°53'40", E15°48'47"
Web: www.BabyhotelKarolinka.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Jihomoravský kraj
Rekreační oblasti: Jižní Morava, Národní park Podyjí, Znojemsko a Podyjí, řeka Dyje, Vranovská přehrada

Olga Rössová

manažer

„Babyhotel Karolínka poskytuje ubytování pro rodiny s dětmi s vyhřívaným bazénem a wellness. Nachází se v samotném centru romantického náměstí Vranova nad Dyjí a v srdci Národního parku Podyjí. Díky tomuto umístění je ideální základnou pro návštěvu veškerých zajímavostí dané lokality, cyklotras, rybaření, procházek a jiných aktivit v nedotknuté přírodě v kteroukoliv roční dobu.

Nabízíme příjemné a stylově zařízené ubytování v krásných pokojích (jako například pokoj pro malé námořníky, víly...), které hravě osloví nejen vás dospělé, ale i vaše děti. A to není vše. Nabízíme toho mnohem více. Hotel je vybaven infrasaunou, vyhřívaným vnitřním a venkovním bazénem, masážní vanou, hernou, uzavřenými dvory s krásným posezením, zákoutím nejen pro děti, ale i dospělé, co hledají klid a pěkné zázemí. Venkovní bazén je vybaven systémem přírodního čištění vod. K večernímu oddechu máte možnost využít zapůjčení plynového profigrilu, nebo si sami uvařit v nově postavené venkovní kuchyni a vrátit se tak do dob našich babiček. Na každý den je připraven animační program pro děti. Naší prioritou je pružně reagovat na individuální potřeby vás zákazníků, ať již přijíždí s dětmi, nebo bez dětí.

BAZEN JE CELOROČNĚ VYHŘÍVANÝ”

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení penzionu Babyhotel Karolínka, který hodnotilo 9 uživatelů. Ceny najdete v ceníku penzionu Babyhotel Karolínka. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu Babyhotel Karolínka.

Doporučujeme navštívit

Vynikající 9.6 / 10
Úžasné 10.0 / 10
Úžasné 10.0 / 10
2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist