Ubytování
Telefon: +420 318 877 223, +420 724 120 714 


house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dopenzionu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dopenzionu.cz

Strnadovský mlýn

Podprůměrné 
1.0 / 10
podle 2 recenzí (celkem 28)
395 Kč
Reference price
Anketa PENZION ROKU 2020

Byli jste u nás spokojeni?
Ohodnoťte naše zařízení a nominujte nás v anketě PENZION ROKU 2020.
Odesláním získáte navíc možnost vyhrát zajímavé ceny. Více zde.

Základní informace

Strnadovský mlýn leží uprostřed malebné doliny blízko Sedlčan zasazen do krásné přírodní partie na rozhraní nejjižnější části okresů Příbram a Benešov a na rozhraní středních a jižních Čech, která svým charakterem připomíná Šumavu. Je ideálním prostředím pro relaxaci a aktivní odpočinek. Není jen penzionem a restaurací, kde se můžete ubytovat a dobře najíst, ale především kouzelné místo, které vás uchvátí. Místo kde můžete prožít něco pozitivního … místo kde se můžete vzdělávat, učit se a sportovat i objevovat kouzlo historie - umění předků a nacházet souznění s přírodou.

Stravování

Restaurace

Buď vítán kdo v dobrém přicházíš…V objektu Strnadovského mlýna se nachází restaurace s celoročním provozem dostupná i nahodilým poutníkům. Otevřeno je denně od 11hod. Restaurační provoz dle rozsahu využívá několik možných prostor dle formy a druhu akce.

V naší restauraci vaříme jídla z prvotřídních surovin, i surovin z naší zahrádky. Potraviny pro kuchyni pečlivě vybíráme s ohledem na nejlepší kvalitu a rozumnou cenu. V žádném případě u nás nenajdete modifikované potraviny a potravinové náhražky. V restauraci se nekouří, stejně jako ve většině prostor objektu. Vymezený prostor pro kuřáky je před vchodem do restaurace v létě na zahrádce, dále dle dohody a podle akce.

Služby

Ubytování střední Čechy

Pro ubytování disponuje náš penzion kapacitou cca 50 lůžek i prostranstvím pro stanování. V rámci ubytování můžete využívat všech možností našeho penzionu - např. okusit speciality naší restaurace (vč. možnosti uspořádání svatby), vyzkoušet rozličné sportovní aktivity (projížďky na koních, beach volejbal, finskou saunu na břehu rybníka, vyjížďky na kolech atd.) či strávit příjemné posezení u táboráku.Ubytování si oblíbí i příznivci agroturistiky - pokud navštívíte náš penzion, můžete zhlédnout Francisovu turbínu a prvorepublikový vodní katr. Během ubytování ochutnáte bio potraviny čistě naší produkce např. pečivo z naší pece a při tom můžete obdivovat naši farmu s domácími zvířaty.

Restaurace

Naše restaurace vám nabízí nejen spoustu delikates našich kuchařů, ale také možnost uspořádat svatby, firemní večírky, rodinné oslavy a svatby. V prostorách restaurace
i pod širým nebem je možné organizovat i kulturní akce.


Svatby

Kromě ubytování vám náš penzion nabízí možnost uspořádání svatby v prostorách restaurace i pod otevřenou oblohou. Během svatby zajistíme vše potřebné - vy si tak můžete plnými doušky vychutnávat výtečná jídla od našeho zkušeného kuchařského týmu.

Pokud chcete z vaší svatby učinit nezapomenutelný zážitek, obraťte se na nás.

Firemní večírky

Mezi naše služby patří i možnost uspořádat firemní večírky, které jsou skvělou formou teambuildingu. Firemní večírky jsou využívány návštěvníky z okresů Příbram a řady dalších lokalit celé ČR. Firemní večírky uspokojily již řadu našich návštěvníků - přidáte se k nim i vy?

Tomáš Kocman

„Strnadovský mlýn je především kouzelné místo, které vás uchvátí. Místo kde můžete prožít něco pozitivního … místo kde se můžete vzdělávat, učit se a sportovat i objevovat kouzlo historie - umění předků a nacházet souznění s přírodou. Místo kde můžete míst svatbu, školu v přírodě, školení nebo rodinnou dovolenou. Zavítejte k nám!”

Vybavení

Vybavení objektu

Společenská místnost, Sprchy, Přednášková místnost, Sportovní vyžití, Venkovní ohniště nebo grill, Internet, Domácí mazlíčci povoleni, Restaurace, Bazén
Počet pokojů:: 13

Mlýnice Mlýnice Mlýnice Mlýnice Mlýnice Mlýnice Mlýnice sál Mlýnice sál
Kategorizace

Dovolená s dětmi, Romantické ubytování, Ubytování na venkově, Wellness pobyty

Vybavení pokoje

WC, Sprcha, Televize, Internet na pokoji, Trezor, Satelit / kabel. TV, Lednice

Sportovní zázemí

Úschovna kol, Sauna, Volejbal, Nohejbal, Dětské hřiště, Petangue, Půjčovna kol

Stravování

Snídaně, Obědy, Večeře, Bar

Platba

AmericanExpress  

MasterCard  

Maestro  

Visa  

VisaElectron  

DinersClub  

JCBCard  

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Cenové relace

Osoba / noc ve dvoulůžkovém pokoji, Pár / víkend (2 noci), Rodina (2 dospělí, 2 děti) / noc

Načítání...
Načítání...

Přečtěte si hodnocení penzionu Strnadovský mlýn , který hodnotilo 2 uživatelů. Ceny najdete v ceníku penzionu Strnadovský mlýn. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Strnadovský mlýn.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist