Ubytování
Telefon: +420 732 644 269, +420 530 506 405 


house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dopenzionu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dopenzionu.cz

PENZION Jáňův dvůr

Anketa PENZION ROKU 2023

Byli jste u nás spokojeni?
Ohodnoťte naše zařízení a nominujte nás v anketě PENZION ROKU 2023.

Základní informace

Srdečně Vás zveme na romantický statek a ekofarmu Jáňův dvůr. Pochutnáte si na našem kozím sýru s vínem, děti si užijí mazlivých koz v zookoutku, vyjížděk na poníkovi či na koní.
Můžete u nás přenocovat v penzionu i v kempu, dobře se najíst a ochutnat i náš delikatesní domácí kozí sýr s několika druhy panenských olejů, popít lahodné lokální víno, projet se na kole, na koni...
Rozlehlé stavení s historickou tváří budiž příjemnou zastávkou pro putující cyklisty, oázou klidu pro unavené obyvatele měst a místem zážitků pro rodiny s dětmi.
Jáňův dvůr je místo na konci světa, kde Vás ráno probudí zvony kostela, mečení kozy a nebo nic, jak budete tvrdě spát po příjemném večeru - noci ve vinném sklípku.
Místo, kde raději vypnete mobil a uslyšíte ticho nebo houkání sovy z kostelní věže.
Místo, kde ještě můžete počítat hvězdy při posezení u sklípku.
Místo pro odpočinek od hektického městského života v kteroukoliv sezónní roční dobu a na jakýkoliv počet dní.

Vybavení zařízení

Umožňujeme zažít kouzlo venkova Jižní Moravy. Nabízíme ubytování v penzionu přímo v původním statku anebo v kempu v navazující zahradě. Součástí statku je také vinný sklep, hospůdka, ekofarma, Zookoutek a půjčovna kol.

Pokoje

V penzionu se nachází 5 romantických pokojíků, které jsou dvoulůžkové s manželskými postelemi a s možností přistýlky zejména pro rodiny s dětmi (podle velikosti pokoje pro 1-3 děti). Polštáře a přikrývky jsou vyrobeny z naší ovčí vlny, pod níž se spí dobře v létě i v zimě. Na každém pokoji je sprcha a WC. Dostupné je také připojení k internetu přes WIFI. Ubytovat se však můžete také v kempu, který disponuje vlastním sociálním zařízením, samoobslužnou kuchyňkou, ale také ohništěm.

Služby

Nabízíme pohoštění ve vinném sklípku. Kromě toho chováme také ovce a kozy, na které se můžete přijít nejlépe se svými dětmi podívat.

Stravování

Každý den je vám k dispozici snídaně formou švédských stolů Můžete si u nás dát oběd i večeři, která často bývá i na grilu - v létě se zaměřujeme hlavně na velmi oblíbená lehčí jídla. Nabízíme tak několik druhů ryb a různé netradiční zeleninové variace se sýrem.

Aktivity

V oblasti Jižní Moravy a tedy Pálavy a Mikulova se zachoval tradiční venkovský folklór, naleznete zde bezpočet vinných sklepů i kulturní krajiny. Navíc se zde velmi pohodlně dá jezdit na kole po nesčetných velmi dobře značených cyklostezkách.

Doplňující informace

http://www.januvdvur.cz/stranka/cenik-a-objednavka/

http://www.januvdvur.cz/stranky/kemp/

za Jaňův dvůr

provozovatel

„Čeká na vás pět romantických pokojíků zařízených pohodlně a jednoduše, v duchu starých časů (avšak se současným WC i sprchou). Pokoje jsou dvoulůžkové s manželskými postelemi a možností přistýlek. Přikrývky jsou vyplněny vlnou našich ovcí, pod níž se spí dobře v létě i v zimě.

Těšíme se na Vás!”

Vybavení

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Parkoviště, Sprchy, Venkovní ohniště nebo grill, Internet, Restaurace
Počet pokojů:: 5

Kategorizace

Dovolená s dětmi, Romantické ubytování, Ubytování na venkově, Vhodný pro cyklisty

Vybavení pokoje

WC, Sprcha, Internet na pokoji, Dětská postýlka, Koupelna

Sportovní zázemí

Dětské hřiště, Petangue, Půjčovna kol
Další vybavení: Nabízíme vyjížďky na klidných turistických koních s průvodcem mezi vinohrady s dalekými výhledy na Pálavu, Mikulov a Rakousko, i vodění dětí na menších koních či poníkovi. Na koni navštívíte také vinný sklípek na romantickém místě s výhledem na vesničku Nový Přerov a ochutnáte víno zdejších vinařů. Vytvoříme program pro rodiny s dětmi i pro rekreační pobyty různých pracovních kolektivů.

Stravování

Snídaně, Obědy, Večeře, Bar
Další: Součástí penzionu je malá snídaňová kuchyňka, společná pro všechny pokoje.Pokud si však na dovolené nechcete dělat starosti s vařením, můžete využít naší hospůdky umístěné ve dvorním křídle statku a dopředu si objednat snídaně, obědy i večeře.

grilovani grilovani kozí sýr a víno u sklepa kozí sýr a víno u sklepa snídaně venku snídaně venku
Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Awards

Načítání...
Načítání...

Podívejte se na hodnocení penzionu PENZION Jáňův dvůr a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu PENZION Jáňův dvůr. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí PENZION Jáňův dvůr.

Doporučujeme navštívit

Velmi dobré 8.0 / 10
Úžasné 10.0 / 10
Vynikající 9.6 / 10
© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist