Ubytování
Telefon: 354 542 449 


house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dopenzionu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dopenzionu.cz

Selský dvůr

450 Kč
Reference price

Třebeň-Nový Drahov 5,
SKALNÁ 351 34 | Mapa

Anketa PENZION ROKU 2022

Byli jste u nás spokojeni?
Ohodnoťte naše zařízení a nominujte nás v anketě PENZION ROKU 2022.
Odesláním získáte navíc možnost vyhrát zajímavé ceny. Více zde.

Základní informace

Ubytování poskytujeme ve stylových apartmánech, které jsou vybaveny televizemi s digitálním příjmem, internetem a samostatným sociálním zařízením.
Kapacita našeho pensionu je 42 lůžek.Nabízíme 11 dvoulůžkových a 5 čtyřlůžkových apartmánů s možností využití přistýlek.

Pokoje

Kapacita našeho pensionu je 45 lůžek. Nabízíme 11 dvoulůžkových a 5 čtyřlůžkových apartmánů.

Stravování

Restaurace
V Selském dvoře vás přivítáme ve stylové restauraci. Hlavní restaurace slouží k běžnému stravování či posezení u dobrého jídla a pití.

Další restaurace slouží pro pořádání akcí, oslav, svateb a jako konferenční prostor pro firemní školení.

Příjemné posezení v letních měsících poskytne terasa u hlavní restaurace v Selském dvoře.

Jídelní lístek v sobě zahrnuje jídla klasické české kuchyně, domácí dezerty, zmrzlinové poháry. K dobrému jídlu točíme Bernard 11°, Bernard 13° černé, Pilsner Urquell a nealkoholické pivo Radegast.

Sledujte aktuality na našem FACEBOOKU.

Selský Dvůr je ideálním a velmi oblíbeným místem pro uskutečnění svateb bohužel z důvodu velké obsazenosti, v roce 2022 od května do září, už nepřijímáme další rezervace.

Firemní akce, zázemí restaurace i penzionu skýtá dostatečný prostor pro pořádání firemních školení i večírků (včetně data projektoru, plátna a ozvučení).

Cyklisté jsou v naší restauraci i penzionu vítáni. Selský dvůr se nachází na cyklostezce č. 2133, 1km od vyhledávané přírodní rezervace SOOS.

Doplňující informace

Okolí
Nový Drahov se nachází v lázeňském trojúhelníku měst Františkovy Lázně (5 km), Karlovy Vary (40) a Mariánské Lázně (35 km). Je to oblast léčivých pramenů, promenád a přírodních rezervací.

V těsném sousedství Selského dvora se nachází přírodní rezervace SOOS, jedinečná v Evropě, známá především bahenními sopkami, rašeliništi a florou typickou pro tuto lokalitu. Za prohlédnutí stojí i expozice pravěké fauny v podobě Jurského parku. Dva kilometry od Nového Drahova směrem na Františkovy Lázně je rovněž tzv. Motýlí farma, kde je možno zhlédnout i nakoupit vzácné exotické motýly.

Nový Drahov leží jen několik kilometrů od Františkových Lázní, kouzelného městečka, z kterého na vás okamžitě dýchne lázeňská atmosféra.
Procházky ve zdejších parcích dávají zapomenout na starosti všedních dnů.

Nedaleké město Cheb naopak nabízí řadu památek jako například chebský hrad nebo muzeum se stálou expozicí věnovanou Albrechtu z Valdštejna.

V okolí Nového Drahova jsou pro návštěvníky zpřístupněny hrady Seeberg a Vildštejn (Skalná), které stojí rovnež za zhlédnutí.

Vybavení

Vybavení objektu

Parkoviště, Přednášková místnost, Internet, Domácí mazlíčci povoleni, Restaurace, Bezbariérový přístup
Počet pokojů:: 15

Kategorizace

Dovolená s dětmi, Ubytování na venkově, Vhodný pro cyklisty

Vybavení pokoje

WC, Sprcha, Televize, Internet na pokoji, Satelit / kabel. TV, Dětská postýlka, Koupelna

Sportovní zázemí

Úschovna kol, Půjčovna kol
Další vybavení: V obci či její blízkosti je možnost koupání a rybolovu, jízdy na koni, agroturistiky, výletů na kole a procházek do lesa.

Stravování

Snídaně, Obědy, Večeře, Snídaně v ceně pobytu
Počet míst: 230 (170 v zimě)

Načítání...
Načítání...

Podívejte se na hodnocení penzionu Selský dvůr a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu Selský dvůr. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Selský dvůr.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist