PENZION MUSILOVI - Hodnocení

Úžasné 10.0 / 10

podle 1 recenze (celkem 3)  

400 Kč
Referenční cena

Jezeřany 52,
JEZEŘANY-MARŠOVICE 671 75 | Mapa

Základní informace

Načítám...

_fac_pricelist_PENZION MUSILOVI

Načítám...

Fotogalerie

Načítám...

100% Hodnocení 1
Celkem hodnocení 3
Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Poměr cena hodnota

Zde máte možnost vyjádřit své hodnocení a váš názor na zařízení které jste navštívili. Hodnocení je známkováno obráceně, tedy ČÍM VYŠŠÍ POČET HVĚZDIČEK, TÍM JE ZAŘÍZENÍ LÉPE HODNOCENÉ.

Kliknutím na ikonu přidělíte hodnocení k jednotlivým vlastnostem. Hlasujte způsobem jak jste zvyklí z internetu, tedy 5 hvězdiček značí maximální spokojenost a 1 hvězdička naprostou frustraci.

Vaše hodnocení zařízení PENZION MUSILOVI


Storno

Hodnocení návštěvníků

Emília J.

Starší pár
Jiný
Vloženo:
Datum pobytu: 29.7. - 2.8.2019

Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Poměr cena hodnota

Velice příjemné ubytování. Krásně zařízené, klidné prostředí a příjemné posezení při grilování a taky při posezení při vínečku. Vhodné i pro rodiny z dětma, krásna zahrada pro dětské hry. Bylo nám tam příjemně.

Následující příspěvky jsou starší 16 měsíců, a tudíž nemusí odpovídat současnosti.
Zdenka K.

Skupina přátel
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 9.6. - 11.6.2017

Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Poměr cena hodnota

V červnu 2017 jsme využily ubytování v Penzionu U Musilů, bylo nás 9 cyklistek v nejlepším věku. Vzhledem k tomu, že na kolách poznáváme krásy Moravy už 19 let, můžeme si dovolit srovnávat úroveň jednotlivých ubytovacích zařízení. Na Penzion U Musilů pějeme jen samou chválu. Oceňujeme vstřícnost paní Musilové v domlouvání termínu, vzornou čistotu pokojů, velmi příjemné prostředí, nadstandardně vybavené pokoje včetně společenské místnosti i letní kuchyně. Byly jsme moc spokojené s nabídkou služeb a moc nám chutnalo výborné víno z rodinné produkce. Moc děkujeme za krásný červnový víkend, na kterém jste i vy měli velký podíl. Ať se vám daří. Za účastnice zájezdu tisková mluvčí Z. Kotková

Lucie Z.

Rodina s malými dětmi
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 29.10. - 1.11.2015

Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Poměr cena hodnota

Náš bezbariérový pokoj byl útulný, uvítali jsme vstřícnou a velmi milou paní domácí, výborná vínka přímo od rodiny Musilů, krásné prostředí zahrady s vyžitím pro děti i dospělé (i když ke grilování bychom se dostali spíš v létě :D). Ceny více než příznivé. Nemohu hodnotit stravování, jelikož jsme si ho zajišťovali sami. Určitě mohu doporučit, rádi se vrátíme.

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Načítám...

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení penzionu PENZION MUSILOVI, který hodnotil 1 uživatel. Ceny najdete v ceníku penzionu PENZION MUSILOVI. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí penzionu PENZION MUSILOVI.

Doporučujeme navštívit

Úžasné 10.0 / 10
Penzion DaJa 470 Kč | Lipno
Úžasné 10.0 / 10
2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist