Ubytování
Telefon: +420 736 177 256 


house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dopenzionu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dopenzionu.cz

Penzion na Vysočině

650 Kč
Reference price
Anketa PENZION ROKU 2024

Byli jste u nás spokojeni?
Ohodnoťte naše zařízení a nominujte nás v anketě PENZION ROKU 2024.

Základní informace

Penzion na Vysočině v obci Hartmanice, nacházející se v krásné přírodě na pomezí Pardubického kraje, Jihomoravského kraje a kraje Vysočina, je ideální volbou k rekreačnímu pobytu zejména pro rodiny s dětmi. Rodiče ocení klidné prostředí a široké sportovní vyžití, děti pak hlavně velký areál s hřišti a bazény. Penzion je vhodný jak pro pobyty v letních měsících, kdy je možné večery trávit například u přírodního ohniště, ale i v zimním období, kdy je výhodou blízkost běžkařských tratích či lyžařského areálu.

Vybavení zařízení

K vybavení penzionu patří venkovní bazén s dětským brouzdalištěm a krytý bazén o rozměrech 12 x 5 m se slanou vodou o teplotě 28°C až 32°C. Na své si pak přijdou také příznivci saunování. Areál disponuje tenisovým kurtem s možností zapůjčení raket, dále pak hřištěm na plážový volejbal a travnatými hřišti na nohejbal a fotbal.

Pokoje

Celková kapacita objektu je 60 osob. K ubytování nabízíme celkem 18 dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů, samozřejmá je také možnost přistýlky. Pokoje se nachází jednak v hlavní budově penzionu, ale také v nově otevřených nadstandardních chatách v bezprostřední blízkosti hlavní budovy. Všechny pokoje a obě chaty disponují sociálním zařízením. K vybavení pokojů patří také lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba a televize. Pro rodiče jsou připraveny k zapůjčení dětské postýlky s povlečením či „dětské chůvičky“. Samozřejmostí je připojení k WiFi.

Služby

Pro milovníky výletů se v okolí Penzionu na Vysočině nachází také mnoho přírodních a historických památek a několik turistických tras. Pro zájemce pak zajišťujeme vyjížďky na koních a ponících na ranči ve Stašově, který se nachází ve vzdálenosti 5 km od penzionu. Přímo v penzionu se také můžete nechat namasírovat.

Stravování

Co se stravování týče, lze vybírat z možnosti polopenze, nebo plné penze, kdy snídaně probíhají oblíbenou formou švédských stolů. Je zde však také možnost zapůjčení vaniček a jídelních židliček na pokoje zdarma.

Aktivity

Pro sportovní nadšence je zde také možnost zapůjčení koloběžek a jízdních kol či hry pétanque, v zimních měsících potěší již zmíněná přítomnost běžkařských tratí v okolí penzionu či 2 km vzdálená osvětlená sjezdovka v Hamrech a nový lyžařský areál v Olešnici ve vzdálenosti 6 km. Pro děti jsou připravené dvě dětské herny, houpací koně, houpačky, prolézačky a pískoviště.

Hana Kočvarová

„Zaměřujeme se zejména na rodiny s dětmi, které si mohou užít zdejší příjemné atmosféry a věnovat si společný čas strávený mnoha různými aktivitami.”

Vybavení

Vybavení objektu

Sprchy, Sportovní vyžití, Venkovní ohniště nebo grill, Bazén
Skladba pokojů:: 19 dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů s možností přistýlek

letecky-pohled letecky-pohled na-vys-1 na-vys-1 obr5 obr5 obr7 obr7 obr8 obr8
Kategorizace

Dovolená s dětmi, Aktivní dovolená, Na horách, Wellness pobyty

Vybavení pokoje

WC, Sprcha

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Sauna, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Dětské hřiště, Petangue, Půjčovna kol

Stravování

Snídaně, Obědy, Večeře, Snídaně v ceně pobytu

obr3 obr3 obr4 obr4
Awards

Načítání...
Načítání...

Podívejte se na hodnocení penzionu Penzion na Vysočině a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu Penzion na Vysočině. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Penzion na Vysočině.

Doporučujeme navštívit

Vynikající 9.6 / 10
Penzion DaJa 530 Lipno
© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist