Penzion roku

O anketě   Hlasování  Výherci soutěže  Výsledky   Anketa v médiích   Přihlášky Kontakt 

 

Anketa PENZION ROKU je prestižní a rozsahem největší tuzemská akce zaměřená na hodnocení kvality služeb v cestovním ruchu. Do hodnocení se vždy zapojí několik desítek tisíc hostů. Slavnostní vyhlášení je společenskou událostí, kde se potkávají majitelé a manažeři oceněných penzionů, partneři a média. Výsledek ankety přebírá většina hlavních médií. 

Anketu organizuje společnost FTonline s.r.o., provozovatel stránek Dopenzionu.cz. Hlavním partnerem ankety je e-shop 4camping.cz. Mediálními partnery anket jsou portály Dokempu.cz a Ceske-hospudky.cz.

 

Hlasování a Soutěž

Hlasování v anketě Penzion roku 2016 proběhlo v období 1.6.-31.8. 2016.

Vše je velmi jednoduché. V prezentaci konkrétního penzionu na stránkách Dopenzionu.cz najdete upoutávku na „PENZION ROKU 2016“. Kliknutím na tlačítko „Ohodnotit“ se vám otevře formulář, kde oznámkujete dané zařízení v sedmi kritériích a přidáte svůj komentář. Na tomto místě jej můžete také nominovat na titul PENZION ROKU 2016. Vše vám zabere méně než jednu minutu času. Hlasování probíhá od 1.6. do 31.8.2016.

Po Vašem hlasování Vám na Vámi uvedenou emailovou adresu přijde ověřovací email, který je nutné potvrdit.

Pokud svůj oblíbený penzion na stránkách Dopenzionu.cz nenaleznete, a přesto máte zájem jej nominovat, pošlete nám prosím přesný název penzionu a adresu, příp. jeho www stránky emailem na anketa@ftonline.cz.

Vyplněním hodnotícího formuláře a zodpovězením soutěžní otázky získáte navíc šanci získat zajímavé ceny jako např. pobyty v hotelech a penzionech nebo outdoorové vybavení. Ohodnotit můžete více penzionů, ale vždy pouze ty, které jste osobně navštívili. Výherce informujeme emailem a také je naleznete na stránce výherci soutěže.

Současně pokud ohodnotíte penzion v období 1.6. - 31.8.2016, získáte poukaz ve výši 100,- Kč na nákup v eshopu 4camping.cz. Tento poukaz je možné uplatnit při nákupu v minimální hodnotě 1000,- Kč, poukazy není možné sčítat.

Výsledky ankety v roce 2016

Dovolte nám, abychom vás informovali o výsledcích 7. ročníku ankety 4camping.cz PENZION ROKU.

Do ankety se aktivně zapojilo 313 penzionů, celkem však mohlo být hodnoceno všech 6.604 penzionů registrovaných na stránkách Dopenzionu.cz. Hlasování probíhalo od 1.6. do 31.8. na zmíněném portálu, ale také přímo v penzionech, které se do ankety zapojily. O letošních žebříčcích rozhodlo 9.635 hlasujících, kteří zaslali 10.856 platných hlasů. O výsledném pořadí rozhodly hlasy samotných hostů.

Dále přinášíme výsledky, tzn. nejen žebříček 50 nejlepších penzionů, ale i nejlepší penziony v jednotlivých krajích a v dalších podkategoriích.
Věříme, že žebříčky pro vás budou inspirací pro vaši další dovolenou.

TOP 10 penzionů

Kompletní výsledky ankety 4caming.cz PENZION ROKU 2016 v  jednotlivých krajích a kategoriích naleznete tady. Výsledky minulých ročníků ankety Penzion roku jsou zde: 2016, 20152014, 2013, 2012, 2011, 2010.

Anketa Penzion roku v médiích

Anketa se každoročně těší velké mediální pozornosti celostátních i regionálních médií. Níže uvádíme odkazy na  některé články, které vyšly v poslední době.

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů se nám ozvěte mailem na anketa@ftonline.cz nebo na tel. 605 200 072.

Přejeme hodně štěstí,
tým FTonline s.r.o.

O anketě   Hlasování  Výherci soutěže  Výsledky   Anketa v médiích   Přihlášky   Kontakt    Oficiální web ankety

Doporučujeme navštívit

Vynikající 9.6 / 10
Úžasné 10.0 / 10
Skvělé 8.8 / 10

Vybavení do přírody


Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Batoh Trimm Manta 30
1 304 Kč1 630 Kč
Koupit

Zobrazit kompletní nabídku

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist