Ubytování

Penzion roku

O anketě   Hlasování  Výherci soutěže  Výsledky   Anketa v médiích   Přihlášky Kontakt 

 

Anketa PENZION ROKU je prestižní a rozsahem největší tuzemská akce zaměřená na hodnocení kvality služeb v cestovním ruchu. Do hodnocení se vždy zapojí několik desítek tisíc hostů. Výsledky ankety přebírá většina hlavních médií. 

Anketu organizuje společnost FTonline s.r.o., provozovatel stránek Dopenzionu.cz. Hlavním partnerem ankety je e-shop s outdoorovým vybavením 4camping.cz. Mediálními partnery ankety jsou portály Dokempu.cz a Ceske-hospudky.cz.

 

Výsledky ankety 4camping.cz PENZION ROKU 2021

Dovolte nám, abychom vás informovali o výsledcích 12. ročníku ankety 4camping.cz PENZION ROKU.

Do ankety se aktivně zapojilo 103 penzionů, celkem však mohlo být hodnoceno všech 6.805 penzionů registrovaných na stránkách Dopenzionu.cz. Hlasování probíhalo od 1.7. do 30.9. na zmíněném portálu, ale také přímo v penzionech, které se do ankety zapojily. O letošních žebříčcích rozhodlo 3.518 hlasujících, kteří zaslali 3.722 platných hlasů. O výsledném pořadí rozhodly hlasy samotných hostů. Dále přinášíme kompletní výsledky, tzn. nejen žebříček 10 nejlepších penzionů, ale i nejlepší penziony v jednotlivých krajích a v dalších podkategoriích.

TOP 10 penzionů

1. Penzion St. Leonhard*** - Plzeňský kraj
2. Penzion Harmonie Rohanov - Jihočeský kraj
3. Apartmány na vršku - Pardubický kraj
4. Resort UKO - Liberecký kraj
5. Penzion Seeberg - Karlovarský kraj
6. Apartmány Pod Křížovým vrchem - Královéhradecký kraj
7. Penzion Ovečka - Moravskoslezský kraj
8. Penzion U Rybníčku - Olomoucký kraj
9. Penzion Relax – Vranov nad Dyjí - Jihomoravský kraj
10. Pension U Sebastiana - Plzeňský kraj

Kompletní výsledky ankety podle krajů a kategorií naleznete tady

Přehled výsledků minulých ročníků ankety Penzion roku: 202120202019201820172016, 20152014, 2013, 2012, 2011, 2010.

Hlasování a Soutěž

Hlasování v anketě Penzion roku 2021 probíhá v období 1.7.-30.9. 2021.

Vše je velmi jednoduché. V prezentaci konkrétního penzionu na stránkách Dopenzionu.cz najdete upoutávku na „PENZION ROKU 2021“. Kliknutím na tlačítko „Ohodnotit“ se vám otevře formulář, kde oznámkujete dané zařízení v sedmi kritériích a přidáte svůj komentář. Na tomto místě jej můžete také nominovat na titul PENZION ROKU 2021. Vše vám zabere méně než jednu minutu času. Hlasování probíhá od 1.7. do 30.9.2021.

Po Vašem hlasování Vám na Vámi uvedenou emailovou adresu přijde ověřovací email, který je nutné potvrdit. Ze stejné emailové adresy je možné hlasovat pro konkrétní zařízení v probíhajícím ročníku ankety pouze jednou (vícečetné hlasy ze stejné emailové adresy pro stejné zařízení budou v konečných výsledcích počítány jako jeden hlas).

Pokud svůj oblíbený penzion na stránkách Dopenzionu.cz nenaleznete, a přesto máte zájem jej nominovat, pošlete nám prosím přesný název penzionu a adresu, příp. jeho www stránky emailem na anketa@ftonline.cz.

Vyplněním hodnotícího formuláře a zodpovězením soutěžní otázky získáte navíc šanci získat zajímavé ceny jako např. pobyty v penzionech nebo outdoorové vybavení. Ohodnotit můžete více penzionů, ale vždy pouze ty, které jste osobně navštívili. Výherce informujeme emailem a také je naleznete na stránce výherci soutěže.

 

Anketa Penzion roku v médiích

Anketa se každoročně těší velké mediální pozornosti celostátních i regionálních médií. Níže uvádíme odkazy na  některé články, které vyšly v poslední době.

Přihlášky

Hodnoceny budou všechny penziony registrované na portále Dopenzionu.cz.  Pokud se chcete navíc zařadit do některé z volitelných podkategorií a zvýšit tak své šance na dobré umístění, můžete tak učinit již nyní tady.

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů se nám ozvěte mailem na anketa@ftonline.cz nebo na tel. 605 200 072.

Přejeme hodně štěstí,
tým FTonline s.r.o.

O anketě   Hlasování  Výherci soutěže  Výsledky   Anketa v médiích   Přihlášky   Kontakt    Oficiální web ankety

Penzion roku

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist