Ubytování
Cenové rozpětí

    Cena za osobu / noc od do

Vybavení objektu
Kategorizace

Zaškrtněte maximálně 4 typy kategorizace.

Vybavení pokoje
Minimální kapacita zařízení

    Minimálně účastníků

Sportovní zázemí

Doporučujeme navštívit

Úžasné 10.0 / 10
Skvělé 9.0 / 10

Penziony v Hradci Králové

Hradec Králové je historické město s velmi rozmanitou historií, která sahá až do období pravěku, kdy byla tato oblast poprvé osídlena. Toto východočeské město leží na soutoku dvou řek - Labe a Orlice a až do poloviny 19. století město sloužilo jako vojenská pevnost. Zpestřit pobyt si můžete návštěvou několika krásných dominant, které leží přímo na Velkém náměstí v centru Hradce Králové. Mezi nejvyhledávanější patří gotická katedrála sv. Ducha, Bílá věž a barokní Stará radnice. Příznivci archeologie nesmí opominou místní Archeopark ve Všerstarech, kde naleznou tzv. živou archeologii zahrnující 3D modely historické podoby pevnosti nebo ukázky ze života tehdejších obyvatel. Mezi další zajímavé místa patří slavné Klicperovo divadlo, Braunův Betlém nebo Hospital Kuks. Hradec Králové jako kulturní centrum kraje poskytuje podporu i řadě hudebním festivalům. Největším z nich festival Rock for People, kam se sjíždějí hudební příznivci z celé střední Evropy. Jste-li naopak vyznavači klidných procházek v přírodě, letního koupání či cykloturistiky, tak si určitě oblíbíte nedaleký rybník Byřička. Zkrátka každý přijde na své, pokud se ubytujete v penzionu v Hradci Králové jako rodina, o dětský program máte vystaráno. Rodiče mohou projít muzea s historickými památkami a děti zase přivítají možnost užít si zábavy v nově otevřeném rodinném zábavním parku Tongo.

Penzion v Hradci Králové, přehledná nabídka kempů, autokempů a rekreačních středisek. Ubytování vybírejte z nabídky celkem 30 penzionů. Město Hradec Králové poskytuje ubytování v kategoriích: Levné ubytování, Dovolená s dětmi a Pro gurmány a nachází se v rekreačních oblastech Hradecko, řeka Labe či řeka Orlice. Město Hradec Králové je dobrým výchozím místem pro výlety do okolí i rodinnou dovolenou.

Penziony v Hradci Králové

Aktivní filtry:

  •  Hradec Králové
Hotel Nové Adalbertinum
Velké náměstí 32, 50003 Hradec Králové

Disponuje 34 plně vybavenými pokoji pro ubytování 70 hostů, konferenčními prostory včetně potřebné techniky pro kongresy, školení, semináře apod. Pořádají se zde i společenské akce jako plesy, rauty aj. Pro tyto případy zajišťuje cateringové služby. Pro hotelové hosty je určeno menší parkoviště na uzavřeném nádvoří. Parkovat se dá též přímo před hotelem na Velkém náměstí či v pa   Více...

1650 Kč Referenční cena
Zděná bouda
Hradečnice 633/1, 50009 Hradec Králové

Penzion umístěn na kraji lesa s vnitřní restaurací, velkou venkovní terasou, grilem a dětským hřiště   Více...

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist