Ubytování
Cenové rozpětí

    Cena za osobu / noc od do

Vybavení objektu
Kategorizace

Zaškrtněte maximálně 4 typy kategorizace.

Vybavení pokoje
Minimální kapacita zařízení

    Minimálně účastníků

Sportovní zázemí

Doporučujeme navštívit

Velmi dobré 8.0 / 10
Úžasné 9.9 / 10
Penzion DaJa 470 Lipno

Penziony v Litovli

Litovel je město v olomouckém kraji, které leží na řece Moravě. Pro zajímavý charakter řeky, která má šest ramen a leží přes ni okolo 170 lávek a mostů, bývá obec nazývána Hanácké Benátky. Historie města sahá do 13. století, kdy bylo založeno Přemyslem Otakarem II. Za prohlídku jistě stojí litovelská radnice s vysokou vyhlídkovou věží, morový sloup nebo městské hradby. Ubytování v Litoveli je také doboru příležitostí k tomu, abyste vyrazili do okolní přirody na výlet, protože se v blízkosti nachází turistická oblast lužních lesů, Litovelské Pomoraví, a rozsáhlý Lednicko-valtický areál. Pokud jste milovníky piva, nadchne vás prohlídka místního pivovaru, který v roce 2014 slaví výročí 120 let od svého založení. Penzion v Litoveli je dobrým tipem i pro ty, kteří se zajímají o hudební nástroje a jejich historii, protože zde objevíte jediné muzeum harmonik v České republice, které představuje české ručně vyráběné heligonky i atypické harmoniky.

Penzion v Litovli, přehledná nabídka kempů, autokempů a rekreačních středisek. Ubytování vybírejte z nabídky celkem 3 penzionů. Město Litovel poskytuje ubytování v kategoriích: Luxusní ubytování, Ubytování na venkově a Horský a nachází se v rekreačních oblastech řeka Morava či Střední Morava - Haná. Město Litovel je dobrým výchozím místem pro výlety do okolí i rodinnou dovolenou.

Penziony v Litovli

Aktivní filtry:

  •  Litovel

Penzion Nová Ves má unikátní polohu u zatopeného kamenolomu. Rádi přivítáme všechny hosty, kteří si chtějí užít příjemnou dovolenou, odpočinkový víkend, služební cestu či jen romantickou noc. Penzion Nová Ves je situován v klidném a malebném prostředí v obklíčení lesa a zatopeného kamenolomu.    Více...

Ubytování v okolí

Vzdálenost: 14.32 km
mohel
Vzdálenost: 14.39 km
cha
Vzdálenost: 11.9 km
horka
Vzdálenost: 13.99 km
residence
1300 Kč Referenční cena
Vzdálenost: 13.29 km
vila háj
Vzdálenost: 14.69 km
marta
Vzdálenost: 13.97 km
dsc_8283
Vzdálenost: 13.33 km
mxcp101
390 Kč Referenční cena
Vzdálenost: 13.28 km
křelov
Vzdálenost: 8.18 km
DSC_0003
Vzdálenost: 11.62 km
Lovecká chata
Vzdálenost: 10.49 km
IMAG1333
702 Kč Referenční cena
Vzdálenost: 14 km
© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist