Ubytování
Cenové rozpětí

    Cena za osobu / noc od do

Vybavení objektu
Kategorizace

Zaškrtněte maximálně 4 typy kategorizace.

Vybavení pokoje
Minimální kapacita zařízení

    Minimálně účastníků

Sportovní zázemí

Doporučujeme navštívit

Úžasné 10.0 / 10

Penziony ve Valašském Meziříčí

Valašské Meziřící je město ležící ve Zlínském kraji na soutoku dvou řek - Vsetínské a Rožnovské Bečvy. Město leží na úpatí Moravskoslezských Beskyd, jejižch skoro celé území pokrývá chráněná krajinná oblast. Centrum „Valmezu” je vyhlášeno za městskou památkovou zónu. Z kulturních památek města mezi nejvýznamější patří Zámek Kinských, Zámek Žerotínů, kostel Nanebevzetí Panny Marie, hvězdárna, kostel Nejsvětější Trojice nebo Krasenká radnice. V Zámku Kinských se nechází několik stálých expozice (Sklo a gobelíny, Valašské Meziříčí v zrcadle dějin, Nástropní obrazy ze zámku Lešná) a útulná Kavárnička Antonína Duřpeka. Mimo to se v muzeu pravidelně pořádají výtvarné, přírodovědní i historické výstavy. V blízkém okolí leží další řada turisticky oblíbených míst, např. Valašské muzeum v přírodě se skanzenem v Rožnově pod Radhoštěm nebo zachovalá zřícenina hradu Broumov. Pokud si vyberete penzion ve Valašském Meziříčí, nezapomeňte s rodinou navštívit i letní koupaliště nebo celoročně otevřený krytý aquapark.

Penzion ve Valašském Meziříčí, přehledná nabídka kempů, autokempů a rekreačních středisek. Ubytování vybírejte z nabídky celkem 9 penzionů. Město Valašské Meziříčí poskytuje ubytování v kategoriích: Luxusní ubytování, Horský a pro naturisty a nachází se v rekreačních oblastech Beskydy či Hostýnské vrchy. Město Valašské Meziříčí je dobrým výchozím místem pro výlety do okolí i rodinnou dovolenou.

Penziony ve Valašském Meziříčí

Aktivní filtry:

  •  Valašské Meziříčí
Penzion Reichova Vila
Zašovská 319, 75701 Valašské Meziříčí

Jsme rádi, že Vás můžeme přivítat na stránkách nově otevřeného penzionu Reichova vila ve Valašském Meziříčí. Ubytování pro rodinny i firemní zákazníky s kapacitou 32 míst. Penzion se nachází v klidné části města, na ulici Zašovská, Valašské Meziříčí. Penzion Reichova vila je umístěn ve dvou podlažích zrekonstruované vily z roku 1859 a nabízí ubytování ve Valašském Meziříčí    Více...

900 CZK Referenční cena

Ubytování v okolí

Vzdálenost: 12.37 km
vinium
620 CZK Referenční cena
Vzdálenost: 14.01 km
u zvonu
Vzdálenost: 14.08 km
penzionudubu
Vzdálenost: 14.06 km
pohlednicergb2
Vzdálenost: 12.27 km
na sk
Vzdálenost: 13.48 km
1_pohled-1
Vzdálenost: 13 km
apartman-2
Vzdálenost: 12.43 km
ubytovani-roznov-pod-radhostem-vila-hedvika-01
Vzdálenost: 11.74 km
starojicka-pizza
Vzdálenost: 14.36 km
janostik_b
Vzdálenost: 12.89 km
Casio říjen 2010 126
Vzdálenost: 14.46 km
lamberk
Vzdálenost: 12.33 km
pension9
275 CZK Referenční cena
© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist