Ubytování


 


house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dopenzionu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dopenzionu.cz

HORSKÁ CHATA TESLA

Dolní Mísečky 150,
VÍTKOVICE 512 38 | Mapa

Doporučené penziony

Vynikající 9.7/ 10

Rodinný Penzion Ovečka Vás očaruje netradičním designem a příjemnou atmosférou. Leží…

Penzion se nachází přímo na břehu Lipna, 1.5 km od Horní Plané, rodného městečka básníka…

Úžasné 10.0/ 10

Rodinný pension Seeberg se nachází u Františkových Lázní v těsné blízkosti hradu Seeberg.…

Úžasné 9.9/ 10

Rodinný penzion na Šumavě. Jen pár kroků od lesa.Útulné pokoje,domácí kuchyně,krásná…

Anketa PENZION ROKU 2023

Byli jste u nás spokojeni?
Ohodnoťte naše zařízení a nominujte nás v anketě PENZION ROKU 2023.

Základní informace

Horská chata TESLA je tradiční rekreační zařízení turistické kategorie, nacházející se v nádherném prostředí Krkonošského národního parku, uprostřed přírody. Chata je provozována k celoroční rekreaci, se sportovním či relaxačním využitím. V okolí chaty se rozkládají hluboké lesy, v bezprostředním blízkosti můžete využít našeho vleku Novákova louka, nebo o kus dále největšího lyžařského areálu v Krkonoších SKI Areál Špindlerův Mlýn Horní Mísečky Medvědín nebo Pláně, které patří k nejvýše položeným místům České republiky. Na svazích Medvědína a Plání se lyžuje většinou až do konce dubna. Jsou zde soustředěny veškeré služby, které patří k zimnímu sportovnímu využití, jako půjčovna lyží, snowboardů a sportovní výstroje. Horská chata TESLA je vhodná jako pro rodinnou rekreaci, jedotlivce či lyžařské kurzy, školní kurzy a jinou skupinovou rekreaci.

Pokoje

UBYTOVÁNÍ

Nabízíme ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny jak palandami, tak samostatnými lůžky. Všechny postele mají zcela nové matrace z PU pěny a zcela nové ložní prádlo. Zatím máme k dispozici 10 pokojů v prvním patře horské chaty.

Stravování

STRAVOVÁNÍ

Nabízíme stravování formou polopenze. Snídaně typu "švédský stůl", večeře polévka a hlavní jídlo. Na horské chatě je ve večerních hodinách v provozu BAR s nabídkou lahvového piva, alko i nealko nápojů a drobných pochutin. Na baru je k dispozici WI-FI připojení.

Doplňující informace

PARKOVÁNÍ

Parkování je k dispozici přímo u objektu. Příjezdová cesta bývá upravena, ale protože jsme na horách, je občas nutné použít sněhové řetězy. Kdo s autem zapadne, platí po vyproštění na baru Tesly flašku :-)

Načítání...
Načítání...

Podívejte se na hodnocení penzionu HORSKÁ CHATA TESLA a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu HORSKÁ CHATA TESLA. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí HORSKÁ CHATA TESLA.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist