Ubytování
Telefon: 736 678 302, 736 678 302 


house house house house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dopenzionu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dopenzionu.cz

LESNÍ BOUDA - Hodnocení

Úžasné 
10.0 / 10
podle 1 recenzí (celkem 2)
440 Kč
Reference price

Černý Důl 187,
ČERNÝ DŮL 543 44 | Mapa

100% Hodnocení 1
Celkem hodnocení 2
Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Stravování
Poměr cena hodnota

Zde máte možnost vyjádřit své hodnocení a váš názor na zařízení které jste navštívili. Hodnocení je známkováno obráceně, tedy ČÍM VYŠŠÍ POČET HVĚZDIČEK, TÍM JE ZAŘÍZENÍ LÉPE HODNOCENÉ.

Kliknutím na ikonu přidělíte hodnocení k jednotlivým vlastnostem. Hlasujte způsobem jak jste zvyklí z internetu, tedy 10 hvězdiček značí maximální spokojenost a 1 hvězdička naprostou frustraci.

Vaše hodnocení zařízení LESNÍ BOUDA


Hodnocení návštěvníků

Tina

Jednotlivec
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 28.6. - 8.7.2020

Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Stravování
Poměr cena hodnota

Po roce jsem se vrátila na Lesní boudu k prožití i letošní letní dovolené. Byla jsem velmi potěšena, že jsem v ubytovacím zařízení, i přes všeobecně, starosti živnostníků/obchodníků a obchodní a ekonomický útlum z důvodu pandemie covidu, potkala všechny z personálu, které jsem znala z loňska. Milé a určitě dobrá vizitka. Tímto je všechny zdravím a děkuji za starost o hosta. Jako ubytovaný host jsem již nepocítila žádná omezení. A opět, poděkování kuchyni za báječné stravování. Pro kolemjdoucí turisty, cyklisty či zbloudilé, je smutné, když je provozovna donucena fungovat v omezeném provozu. Bohužel. Nicméně, fungují a zastavit se na občerstvení stojí za to. Běžte, zastavte se na občerstvení a nechejte u nich pár korunek ... určitě si je zaslouží. Letos bych ještě ráda přidala poznámku, rsp. oslovila hosty se svými psími mazlíčky ... Je v pořádku, je vstřícné, že ubyt. zařízení nabízí možnost ubytování se svými zvířecími mazlíčky. Využijte toho. Prosím Vás však, mějte na paměti, že, především pejsci, nesnáší být sami. Nenechávejte své čtyřnohé mazliky zavřené samotné na pokojích!! Oni pak plačtivě štěkají, pláčí, vyjí ... Vy to neslyšíte, hosté v pokojích, kteří si přijeli právě že odpočinout, jsou však vystaveny trýznivému zpěvu :( A pokud tak trvá i hodiny, je to doslova k zbláznění! I v době stravování je umožněno mít je u sebe. Vedle restaurace je místnost "formanka", kde můžou být pejsci se svými páníčky i při jídle. Děkuji za pochopení. Poděkování všem do Lesní boudy za péči a držte se! Tina

Následující příspěvky jsou starší 16 měsíců, a tudíž nemusí odpovídat současnosti.
Tina

Jednotlivec
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 30.6. - 10.7.2019

Čistota
Personál
Pohodlí
Prostředí
Služby
Stravování
Poměr cena hodnota

... pro letošní 10-denní dovolenou v Krkonoších jsem si našla ubytování v Lesní boudě. Se slušným a vstřícným jednáním jsem se setkala již při první mailové komunikaci s paní majitelkou. Po příjezdu na místo pak následovala jen pozitiva :) Velmi milé přivítání, detailní informace ohl. pobytu a provozu. Horské prostředí nádherné, pokojík útulný a vybavením pro mne naprosto dostačujícím. Hvězdou ubytovac.zařízení byl pro mne pan kuchař, který mne svou baštou po celou dobu udržoval v naprosto aktivním turistickém režimu. Že navíc pan šéf a majitel v jedné osobě, jsem se dozvěděla až poslední den pobytu. Nesmím však být nespravedlivá! I ostatní personál s paní majitelkou v čele, který mi bylo ctí poznat, byl velmi milý, usměvavý, vstřícný, nic nebylo problémem! Pro příští rok by bylo rozumnější najít ubytování zas v jiné oblasti, strategičtější pro další neprozkoumané trasy. Pokud však do Krkonoš opět pojedu, jiné ubytování hledat nebudu. Pro výše zmíněné a pro snídaně na terásce s ranním sluníčkem a usměvavým personálem se již moc těším ... Mockrát děkuji všem za báječnou pozornost a starost o hosta! Tina

  • 1
Načítání...

Přečtěte si hodnocení penzionu LESNÍ BOUDA , který hodnotilo 1 uživatelů. Ceny najdete v ceníku penzionu LESNÍ BOUDA. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí LESNÍ BOUDA.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist