Ubytování
Telefon: +420 604 684 140, +420 604 684 140 


house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dopenzionu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dopenzionu.cz

MORAVSKÁ BOUDA

MORAVSKÁ BOUDA
495 Kč
Reference price

Špindlerův Mlýn 90,
ŠPINDLERŮV MLÝN 543 51 | Mapa

Anketa PENZION ROKU 2020

Byli jste u nás spokojeni?
Ohodnoťte naše zařízení a nominujte nás v anketě PENZION ROKU 2020.
Odesláním získáte navíc možnost vyhrát zajímavé ceny. Více zde.

Základní informace

Hledáte ubytování v Krkonoších ve Špindlerově Mlýně? Právě jste našli, Moravská bouda je horská chata, která leží ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané „Sedmidolí“, nachází se v nadmořské výšce 1.225m n.m..

Našim hostům máme co nabídnout po celý rok. V zimním období je díky své nadmořské výšce Moravská bouda jistotou, že u nás najdete přírodní sníh, jak na stráních tak na sjezdovkách, které jsou přímo u chaty. Jeden vlek je 300m dlouhý a druhý vlek, který na tento malý navazuje vlek „Davidovky“ je 1.200m dlouhý. Pro běžkaře zde najdete upravené běžecké tratě a pro děti i dospělé sáňkařskou dráhu. V letním období jsme díky naší poloze skvělou základnou pro start na Vaše túry, výlety i zdravotní vycházky po Krkonoších.

Spoustu zábavy najdete i v nedalekém Špindlerově Mlýně, který je od Moravské boudy vzdálen 6km pěší chůzí a 10km autem. Nabízí se Vám zde plavecký bazén, aquapark, bobová dráha, opičí dráha, obří houpačka, tenisové kurty, minigolf. Dovolenou u nás můžete trávit odpočinkem, relaxací, sportem ale třeba i prací, v celém objektu je bezdrátové internetové připojení WIFI.

Stravování

Prostory restaurace na Moravské boudě na vás dýchnou starými časy, kdy lidé hory objevovali a učili se na nich žít. Je to místo, kde je úžasná atmosféra a historie, čiší na vás z každého koutku, proto se snažíme dokonalou iluzi podtrhnout i skvělým gurmánským zážitkem v podobě typických krkonošských receptů a jídel. K jejich výrobě a prezentaci používáme to, co nám dala zdejší příroda – voda, lesy, louky…

Můžeme s hrdostí říci, že jsme v podvědomí hostů a turistů velmi dobře vnímáni tím, jak na Moravské boudě vaříme. Vřele doporučujeme.

V restauraci je možno využít dětský koutek, děti usadit do dětské sedačky ke stolu, celá je nekuřácká. V letním období na restauraci navazuje venkovní terasa, z níž můžete nerušeně kontrolovat své děti hrající si na venkovním dětském hřišti, kterému dominuje velká trampolína usazená v zemi. K atmosféře klidu a pohody hor přispívají také pasoucí se ovce a krávy.

Služby

Ceny ubytování od 495 Kč / noc
Vlek vhodný pro děti přímo u chalupy
Parkování u objektu, v zimě vás dovezeme
Nekuřácká restaurace s dětským koutkem
WiFi připojení k internetu zdarma
Plavecký bazén, aquapark, bobová dráha 10km

za Moravskou boudu

provozovatelé

„Srdečně vás zveme do Moravské boudy – jedné z nejhezčích a nejzachovalejších hřebenových horských bud. Jako jedna z mála si zachovala svou architektonickou autentičnost a historii doby vzniku.
Svým umístěním v centrální části krkonošských hřebenových partií a polohou v nadmořské výšce 1 225 m je naprosto ideálním nástupním místem pro vaši letní i zimní horskou turistiku.
Těšíme se na Vás !!

Vybavení

Vybavení objektu

Společenská místnost, Parkoviště, Sportovní vyžití, Internet, Restaurace, Recepce
Počet pokojů:: 14

MORAVSKÁ BOUDA MORAVSKÁ BOUDA MORAVSKÁ BOUDA MORAVSKÁ BOUDA MORAVSKÁ BOUDA MORAVSKÁ BOUDA MORAVSKÁ BOUDA MORAVSKÁ BOUDA MORAVSKÁ BOUDA MORAVSKÁ BOUDA
Kategorizace

Romantické ubytování, Aktivní dovolená, Na horách, Levné ubytování

Vybavení pokoje

Sprcha, Televize, Dětská postýlka, Vysoušeč vlasů

Sportovní zázemí

Úschovna lyží

Stravování

Snídaně, Snídaně v ceně pobytu

MORAVSKÁ BOUDA MORAVSKÁ BOUDA MORAVSKÁ BOUDA MORAVSKÁ BOUDA MORAVSKÁ BOUDA MORAVSKÁ BOUDA MORAVSKÁ BOUDA MORAVSKÁ BOUDA MORAVSKÁ BOUDA MORAVSKÁ BOUDA
Cenové relace

Osoba / noc ve dvoulůžkovém pokoji

Načítání...
Načítání...

Podívejte se na hodnocení penzionu MORAVSKÁ BOUDA a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu MORAVSKÁ BOUDA. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí MORAVSKÁ BOUDA.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist