Ubytování
Telefon: +420 499 433 109, +420 604 149 758 


house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dopenzionu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dopenzionu.cz

PENSION KRAKONOŠ

Anketa PENZION ROKU 2021

Byli jste u nás spokojeni?
Ohodnoťte naše zařízení a nominujte nás v anketě PENZION ROKU 2021.
Odesláním získáte navíc možnost vyhrát zajímavé ceny. Více zde.

Základní informace

Pension Krakonoš se nachází ve Špindlerově Mlýně, v pěkném prostředí Krkonoš nad přehradou na Labi v nadmořské výšce 760 m, asi 2 km od centra . Hostům jsou k dispozici dvou, tří, čtyř a pětilůžkové pokoje. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Dále je k dispozici společenská místnost s barem, lovecký salónek s krbem, kulečník, stolní tenis, TV-SAT, terasa s pěkným výhledem na hory a přehradu, ohniště a louka na opalování. V blízkém hotelu Clarion ( 250 m ) je možné využít krytý bazén, saunu, masáže, tělocvičnu a posilovnu.

Ve vzdálenosti 200 m je třísedačková lanovka se středně těžkou sjezdovou tratí dlouhou 1 770 m, ke které je možné dojet od pensionu přímo na lyžích. Ze sjezdovky zpět k pensionu také. Ve vzdálenosti 800 m na Horních Mísečkách jsou upravené běžecké tratě. Od hotelu Nico jezdí v zimě ski bus k sedačkovým lanovkám ve skiareálu Svatý Petr a Medvědín.

Pro hosty jsou zajištěny snídaně a večeře, je možné domluvit i obědy. Parkovat lze většinou celoročně přímo u pensionu (v zimě je nutné použít sněhové řetězy!). Pokud však sněhové podmínky nedovolí vyjet až nahoru, zajistíme Vám transport zavazadel a lyží.

Informace o spojení: Vlakem do Vrchlabí, dále linkovým autobusem Vrchlabí - Špindlerův Mlýn ( zastávka Labská ). Od zastávky je pension vzdálen přibližně 400 m. Přímé autobusové spojení je např. z Prahy, Brna, Piešťan, Berlína

Stravování

Snídaně ( švédský stůl)
Večeře.

Vybavení

Vybavení objektu

Sprchy, Sportovní vyžití, Restaurace
Skladba pokojů:: 2, 3, 4, 5 lůžkové pokoje

koupelna9a koupelna9a kuchynka-1_v kuchynka-1_v salonek salonek terasa-se-stepkou terasa-se-stepkou
Kategorizace

Dovolená s dětmi, Aktivní dovolená, Na horách

Vybavení pokoje

WC, Sprcha, Televize

Sportovní zázemí

Stolní tenis
Další vybavení: stolní fotbal

Stravování

Snídaně, Večeře

Načítání...
Načítání...

Podívejte se na hodnocení penzionu PENSION KRAKONOŠ a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku penzionu PENSION KRAKONOŠ. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí PENSION KRAKONOŠ.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist